Svědění pokožky hlavy v 10. týdnu. Co s tím?

cihulda
14. pro 2006

Ahoj těhulky. Jsem v necelém 10tt a už asi 14 dní mě šíleně svědí hlava. Nikdy jsem na to netrpěla a ani lupy nemám. Jen se můžu udrbat.Už je mi to trapný, pořád se drbat jako když mám vši. Díky za rady.

girl.misel
14. pro 2006

Ahoj.posl dobou mi trápí stejný problém.i když si umeju hlavu,tak mi stejně začne svědět.ptala jsem se holičky čím to může být a ta mi řekla,že to může být třeba tím že sem zmenila šampon.přitom sem měla stále stejný.tak jsem teď zkusila šampon na lupy i když žádné nemám a docela mi to pomohlo

nelis
14. pro 2006

ahoj holky, tak třeba Head&Shoulders má teď nový druh šamponu,který je i proti svědění pokožky hlavy, tak ho zkuste. :o)) Já mám problém s lupy a tahle značka je prostě nejlepší a co je příznivé - i cenově dostupná. 😀

girl.misel
14. pro 2006

nelis:určitě vyzkouším,dík za typ

cihulda
autor
14. pro 2006

Hned běžím do drogerie. Díky za radu. Snad to pomůže. V minulém těhotenství se mi udělaly obří lupy-strupy na hlavě, které se nedaly vyčesat a vypadala jsem jako prašivá. Snad se tomu vyhnu. 😨

luciass
15. pro 2006

taky jsem měla strašný svědění hlavy, nevím už od kolikátého týdne a koupila Head and Sch. a zabral spolehlivě 😉

bielanevesta
11. pro 2008

Ahojky, snáď mi niekto bude vedieť poradiť...už pár dní ma šialene svedí pokožka hlavy, no možem sa udrbať 😠 dlhú dobu som používala šampón Elseve a pred nedávnom skúsila Pantene...myslíte, že to može byť tým? Lupy mám ale NIKDY ma takto nesvedila hlava........

marticumacek
14. pro 2008

Jejda,vůbec mě nenapadlo,že to může souviset s těhotenstvím...a fakt!Asi týden předtím,než jsem zjistila,že jsem těhotná,se mi začala víc mastit pleť a při linii vlasů se mi udělaly pupínky.Svědí mě celá hlava a už mi nestačí si umývat vlasy ani obden.Budu tedy muset vyzkoušet šampon proti lupům...

hlavinka
15. lis 2010

Zdravim holky, tak jsem rada, ze o tomhle nekde ctu. asi to souvisi s tehu. Ale nikdy by mne to nenapadlo, jako priznak 😀 Taky se drbu uz asi 3 tydny a je to desny. Vsi nemam, divala jsem se, ale svedeni hruza. Lupy taky nemam. Sampon pouzivam elseve, ale asi by to chtelo nejakej z lekarny, myslite primo na lupy?
Trapi to ted nekterou tehulku?
Co vam pomohlo? Diky a hezky den 🙂

many
16. lis 2010

@luciass - jo,jo ten je super, taky ho kupujeme pořád 😉

mony80
22. lis 2010

Ahojte tehulky,
tak ja som si tiez myslela, ze toto nesuvisi s tehu ale vidim ze nie som sama 🙂
Mne vyborne pomaha taka lacna kura v sklenechych flastickach od DIXI - proti lupinam ( hoci lupiny nemam )
Raz tyzdenne si to aplikujem a svrbenie sa upokoji.

hlavinka
23. lis 2010

ja jsem ted koupila head and shoulders a je to hned lepsi. taky na lupy netrpim, ale na svedeni pomohl.

ssassi
23. lis 2010

ahojky holky. no já jsem teprve v prvním měsíci - ale můžu se uškrábat. ale ani ne tak ve vlasech jako po celém těle! prací prášek i aviváž stejné, oblečení stejné, sprchový gel stejný.... myslíte, že to je taky těhotenstvím? k doktorce jdu až za týden. do té doby se ale asi nejspíš uškrábu k smti 😒 v práci už se mě ptají, jestli nemám blechy 😀

lucineska1
23. lis 2010

zkusila bych vyzkoušet šampon od Balea mají ho v DM je sice pánský, ale mě plně vyhovuje. 🙂 U jiného šamponu mě také svědí hlava 😖

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru