• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svědění těla v těhotenství - co vám pomohlo?

15. února 2013 
Holky, poradte prosím. Už se tak týden jen škrábu a škrábu... Dělali mi testy, ale játra mám v pořádku. Gyndař mi řekl, ať prostě mažu hodně krémem tělo, že mám suchou kůži(koupila jsem si v lékarne Excipial, a střídam to s hydrat. mlékama co mám doma). To sice dělám, ale i tak se v noci vzbudím a drápu se.. nohy rozedřeny, už nevím co by mi na to pomohlo.
Máte nějakej osvědčenej tip???
9. pro 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě trochu pomáhá olejíček do koupele - mám grepovej, jinak pak obyčejná indulona a doufám, že to po porodu přejde. Taky se někdy meju přírodním mejdlem bez chemie a je to po něm lepší.
9. pro 2012 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
mela jsem to od 35tt, ale bylo to diky zhorsenym jaternim testy pomohly mi kapacky... a pak vyvolani porodu ve 38tt plus neco.....
testy nebyly nejak desive,ale svedeni bylo silene...je na to nejaky specialni sprchovy gel...uz nevim jmeno
9. pro 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ja mam hodně velký problémy s kůži a při zhoršení (kdyz tam nemam zanet samozřejmě) používám synderman. Ten ti umychaji g lékárně. Je to mastovy základ. Je hodně mastný, ale pokožku mi vždycky zjemni a zvlacni a to mi pomáhá na svědění. Ostatní másla a masi (i sádlo) mi pokožku namasti, ale je napovrchu mastna a na dotek hrubá a jakoby strukturove suchá. Synderman mi ji vždycky zvlacni.
9. pro 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a nejsi na něco alergická? nové oblečení, nový prací prášek, nový krém atd.? možná by pomohlo nejíst sladkosti, ty ve velké míře způsobují svědění...
9. pro 2012 v 19:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mě svědila kůže vždycky v zimě v mrazech na stehnech, byla málo promaštěná a moc tenká, měla jsem úplně červené pupínky, pomohlo mi pouze intenzivní mazání několikrát denně modrou Niveou, taky pozor na drsné oblečení - nesnesla jsem rifle, ty mě rozdíraly.
9. pro 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
bioderma ma hyper-alergenne pripravky - nam to doma pomohlo :slight_smile: Konkretne Bioderma modre klasicke mydlo - moc fajn. Po vykupani nevyschne pokozka ale vytvori sa na nej film
9. pro 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
taky jsem to měla skrz špatné jaterky a to svědění bylo opravdu úmorné, nejvíc mi pomáhalo natřít se Alpou :wink:
9. pro 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Co zkusit konopnou mast? Je snad na všechny běžné kožní neduhy.
10. pro 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Olivový olej nalít do vany.Stačí lžíce! :wink:
10. pro 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jednou denně jsem si dala bobulku na alergie a měla jsem klid, taky jsem musela překročit doporučené dávkování hořčíku, brnělo a svědilo mě ve stehnech. Teď mám pár dní do porodu a skoro měsíc mám pokoj
15. únor 2013 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek