Symphyseolysis-uvolnenie panvového pletenca alebo spony

smazja
15. kvě 2011

Ahojte prosím má niekto skúsenosť s uvonením stydkej kosti? neviem ako sa to správne povie, ale latinský názov je symphyseolysis......prosím zisitili mi to

že čím bližšie k pôrodu tým väčšia bolesť a že ženy, ktoré to majú už potom po 4nožky chodia a že bolesť je porovnávatelná s pôrodnou a že je to velmi vzácne! má tu niekto niečo také alebo aspoň vie o tom niečo 😒 samozrejme ja musím byť tá "vyvolená", ktorá to dostane..... na bábatko to vplyv nemá ževraj, tak aspoň to ma upokojuje, ale neteším sa na tú bolesť 😒 Prosím poradťe....

sjuz11
21. čer 2011

Predam panvovy pas, ktory sa pri symphyseolysis pouziva. typ Ortel P, velkost 2. moj kontakt zuzana.hanuskova@post.sk

mne symphyseolysis diagnostikovali az po porode. zaciatky su tazke. vobec som nemohla chodit, iba cuvat. tie najvacsie bolesti trvali tyzden. bola som cely cas v porodnici na infuziach. lieci sa to kludom na lozku a nosenim panvoveho pasu.

beap
16. lis 2017

Mozem sa prosim spytat ako ste dopadli? Ja som momentalne v 22tt a ked som sa zenskej stazovala na bolest, tak my vypisala listok k ortopedovy s podozrenim na symphyseolysis. Objednali ma az na 4.12. Zmiznu bolesti po porode, lieci sa to nejako? Dakujem za odpoved, lebo na googli som nic nenasla.....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru