• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Syndrom neklidných nohou, co pomůže?

17. května 2014 
Asi mám syndrom neklidných nohou. Cítila jsem to už před těhu, když jsem si s dcerou lehla do postele večer než usla. Ale teď v těhu je nějak horší. A když jsem si teď odpoledne před 5 sedla u televize už to cítím. Večer v posteli taky. Pomohlo vám něco co bych v těhu mohla...četla jsem, že sprchovat studenou vodou....cvičit s nohama přes den...
17. kvě 2014 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Detralex.taky se mi to v tehotenstvi hrozne zhorsilo.driv jsem to mela jen v nocipak uz pokazde,kdyz sem si sedla a nohy byly v klidu.cca mesic beru 2x1tbl a mam svatej klid.napsala mi ho gyn.dr a je to lek naprosto bezpecny pro tehotny.pomaha i na hemeroidy :wink:
17. kvě 2014 v 17:48  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@escapelle díky moc detralex znám, tak se hned dr. zeptám protože to fakt začíná být nepříjemný:frowning2:. Máme v rodině hodně problémy s cévama (nedostatečnost chlopní) a i srážlivostí tak to stím možná i souvisí.
Ještě jednou díky.
17. kvě 2014 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori a byla si na hematologii?stejne problemy mame v rodine taky (mama a sestra mely mrtvici).ja mam krevni testy spatne a picham si v tehotenstvi leky na redeni krve
17. kvě 2014 v 18:08  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@escapelle jojo, tatka a sestra mají rombofilii(F VIII zvášený). Já mam je mutaci MTHFR heterozygot. Opakovaně jsem byla na hematlogii , když to zjistili u taťky před 10 lety....pak v prvním těhu i teď a nic prý potřeba není.
17. kvě 2014 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek