• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenská cukrovka - rady, tipy a diskuze

28. března 2017 
@luckyzuzu Tal aspoň víš, co už asi nikdy nepozřeš :grinning:

@pe_ma Asi bych se to zkusila pořešit. Tebe to nervuje a je zbytečný to takhle držet, když existuje i jiná alternativa.
14. dub 2016 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckyzuzu budu zlomyslna, ale,sem rada, ze nejsem jedina, kdo to nedal :D
14. dub 2016 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werumka zkusim tam po vikendu zavolat - zitra tam neni a uvidim, mozna se zkusim domluvit na kontrolu driv...
no mam ted zase par dni trochu nervi na pochodu :( uz aby bylo utery!
14. dub 2016 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Teda holly co ja budu delat :grinning: :grinning: po kasi cukr rano 5, 2. To je mnohem lepší než 6 :grinning:.
15. dub 2016 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@luckyzuzu supeeer! to sem mela taky :D ale nastesti se mi to srovnalo i po chlebu...jt boj, co?
15. dub 2016 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werumka ketony jsem mela dvakrát zvysene, tak mi dr řekl, že si právě mam dat sklenu mleka na noc nebo jogurt. Já si radši dala par oříšků. .. pak už jsem mela ketony v pořádku. U první dcery jsem se hlídala jak pes a glykémie byla dost vysoka. U druhé dcery už jsem to tak neresila a hodnoty byly lepší. Jinak první dcera mela 48 cm a 3070g a druhá 46cm a 2710g. Takže žádní obříci :wink:
15. dub 2016 v 07:57  •  2 děti - čeká miminko, termín má v březnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe_ma jj, vyhlasily sme boj cukrovce co :grinning:. Nu nic rozjedu se po meste a holt zkusim sehnat jinou nez tu jahlovou, treba budu mit uspech :grinning:. A kdyz ne, zkusim ty chleby. Kdepak se da sehnat ten Darken?
15. dub 2016 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckyzuzu zkus :slight_smile: já měla rýžovou a dalo se to, ale boj to byl! chleba sem kupovala v tescu :slight_smile:
15. dub 2016 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckyzuzu No tak to je fakt v kýblu :grinning:
15. dub 2016 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe_ma To je moc dobře, že Ti to jde samo!! :slight_smile: Buď ráda. Pravda je, že minule jsem chodila do poslední chvíle do práce a tam se mi v kanclu drželi časové rozestupy i správná skladba jídelníčku nějak snadno, teď jsem v práci jen málokdy, spíš doma s malou a to je takové chaotičtější.. Taky vím, že je to moje poslední mimi, tak se musím zapřít a dát to. Ale už nikdy více! Já nemám ráda těhotenství! Vždy mi nejdřív řeknou, že čekám dítě s Downem, pak ženou na odběry, pak řeknonu že teda ne, že zdravé, pak cukrovka, štítná žláza, tlak lítá sem a tam a nakonec vyvolávačka porodu :cry: Závidím těm co můžou říct, že si těhu užili a líbilo se jim, já odškrtávám dny do konce! :dizzy_face: No doufám, že naskočím na správné stravování co nejdřív, mám na to ještě 4 měsíce, tak myslím, že to zvládnu :wink: Budu muset :grinning:
15. dub 2016 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alert zvládneš, uvidíš! jj, s tím užíváním to taky říkám, ale snažím se v rámci možností si to užít, nevím, jestli se mi to ještě poštěstí! a já kdybych byla v práci, tak sem v háji, tak bych režim neudržela...
15. dub 2016 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pe_ma no ono zalezi samozrejme co clovek dela za praci..
Ja cely den sedela u PC, takze jsem si v klidu dala snidani, obed vzdy na cas stejne. A jeste je to open space kde sedi asi 40 lidi, kteri vedeli ze mam tehu cukrovku takze vzit si ke stolu tatranku nebo nejakou podobnou prasarnu, x lidi si vsimne a vycini mi :wink:. Ale doma. s malou to je tisic nacamranych jogurtu, krupek, kapsicek apod.
15. dub 2016 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alert tak určitě, já teda taky pracovala v kanceláři, ale v call centru, takže sem přestávky musela brát s ohledem na ostatní a za 10min záchod a jídlo nemožné...ale tj jedno :slight_smile: s dítěte, si to taky neumím představit, ale nějak to skloubit musíš...asi bych to upravila i malé, at tě to neláká a jí to taky neublíží
15. dub 2016 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe_ma jo to by bylo nejlepsi kdyby se mnou rodina spolupracovala. Manzel si vecer sedne k televizi posle tam tatranku, jogurta, cokoladovyho zajice a jeste mi vypravi jaky to ma dobry a ze on by to nevydrzel. Podotykam ze ma nepochopitelne rychlej metabolismus a vazi kolem 60ti kg, i kdyz sezere na co prijde, takze si opravdu muze dlabat co se mu zlibi. Hola zavist. Ja odjakziva projdu kolem lednice a priberu kilo. Nase mala to je nezravec. Takze dostat do ni napr. platek syra, kousek pecivo nebo kolecko sunky je nadlidskej vykon, pak poobedva tak 3 testoviny a je syta, no hele jsme proste pres jidlo experti :confused:
15. dub 2016 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alert to je pak blbí...já to mám s přibíráním stejně...přítel se teda taky láduje kde čím a nejhorší je chodit nakupovat, ale prostě to zvládám...držím palce, at se to nějak upraví!
15. dub 2016 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky tak jsemse byla podivat ve sparu jestli náhodou nemaji ty kase a meli snad všechny druhy, jahlovou, pohankovou, ryzovou, lahodnou...fakt velky vyber :wink:. Tak snad mi jedna z nich zachutna :slight_smile:.
15. dub 2016 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dneska je to krize :( vůbec nevím, co se děje, ale cukr se zbláznil :(
15. dub 2016 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckyzuzu a co to je za značku prosim
15. dub 2016 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. dub 2016 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky tak me dny jsou temer secteny, doufam, ze se nucena tehu dietka blizi ke konci, pry uz se zacina neco dit.. mimco je vetsi, o vic jak 2 tydny dopredu, tak aspon nebudu rodit 4kiloveho macka.. ranni lacna 5,9 byla to nejmensi na moje nervy dneska :slight_smile: ale aspon ze nic neboli, dojedla jsem jeste rychle muj domaci dia-dort a cekam co bude :slight_smile:
15. dub 2016 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@maru9 tak hodně štěstí ! :slight_smile:
15. dub 2016 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maru9 Tak se budeme těšit na zprávy!
15. dub 2016 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luckyzuzu A jaky kaše jsi nakonec koupila?
15. dub 2016 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alert Musím říct, že je pravda, že s dítětem jde ten režim do háje. Klid na jídlo a tak... Na to je první těhotenství nejlepší :slight_smile:
15. dub 2016 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@maru9 hodně štěstí! a at je vše v pořádku :slight_smile:
15. dub 2016 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@babuna @werumka @pe_ma dekuji holky :heart:
@alert tak to je na zabiti :slight_smile: to bych asi mela fakt co delat a nehresit, jsi dobra, drz se i nadale!
15. dub 2016 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
hmmm...tak dneska to fakt mega lita celej den, i vecere, fakt nevim, co to, nachlazena nejsem :( no sem zvedava, jak to bude vypadat v pondeli :(
15. dub 2016 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe_ma Nemusis byt nutně viditelně nachlazená. Někdy prostě imunita bojuje jen v té míře, že to zvedne glykémii. Trvá to třeba jeden až tři dny a pak je to pryč.
15. dub 2016 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maru9 cooo? Ty uz rodis? Jeste pockej, mame cas;)
15. dub 2016 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrk nevim ale uz je to nachystane.. dnes poprve v noci poslicci (zatim jen silnejsi MS bolesti) a co hodinu vyplivnu neco plodovky.. je to napinave jak ksandy
16. dub 2016 ve 03:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek