• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenská cukrovka - rady, tipy a diskuze

22. března 2017 
@denousek Mě poslední 4 dny vychází super lačná (snad se to udrží) po tom, když fakt pár minut před spaním sním celý plánek chleba se s Lučinou nebo s jogurtem.. Vždy jsem 2.večeři jedla dřív, ale nic a fakt až když ji jím v jedenáct a jdu hned spát, tak mám lačnou pod 5
23. kvě 2016 ve 21:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vejik85 ale ja chodim spat v 10 a taky si třeba v 10 něco dam :( ale nepomaha to... mozna volim blby potraviny nevim...budto jojurt belej s mysli neb chleba se šunkou... mliko... a nic nepomohlo. ikdyz se v noci napiju mlika... tak nic... ale zkusim se rano zmerit dřív... a taky litam v noci čurat tak dyz jdu 3x tak pak mam hlad i v noci takze mozna když budu litat na wc tak do neceho taky kousnout
23. kvě 2016 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denousek ta lačná je alchymie a popravdě moje noční vstávání na to vliv nemá, já mám noci, kdy chodím každou hodinu...spíš sem fakt zjistila, že musím jít spát s vyšším cukrem, jak jdu spát a mám 6, tak ráno špatné, ale jak mám večer 7, tak ráno lepší a fakt mi nejvíc sedí ta kaše s 2 jahodama, půlkou merunky, nebo včera sem měla lžičku lesního ovoce...tu kaši vyzkoušej, já sem tomu taky nevěřila...na snídani je to třeba velká katastrofa, ale na druhou večeři hotovej zázrak :slight_smile:
23. kvě 2016 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pe_ma a jaka kaše prosim??
tak ja zkusim i třeba jablko před spaním taky mi to nedo radil... musim ještě chvili zkouset no... ale jako když jsem spala celou noc tak to tak vysoke nebylo....
23. kvě 2016 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denousek mám tuhle https://eshop.myfoodmarket.cz/ryzova-cerealni-kase-nomina-p103453?gclid=CNep9un58MwCFTUz0wode8YNpQ mají i u nás v tescu :slight_smile:
ovoce je podle mě blbost, to jde rychle do krve a rychle vyprchá, ale zkusit to můžeš, třeba to na tebe bude platit :slight_smile:
23. kvě 2016 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe_ma moc dekuju za tip je tam primo psane velmi vhodna pro diabetiky :slight_smile: je to primo ona?zkusim objednat...není nač čekat
23. kvě 2016 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe_ma jinak pises že je blbost ovoce ale ty si ho taky davas k te kaši píšeš...
23. kvě 2016 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denousek jj, přímo tuhle mám :slight_smile: mám i lahodnou, ale ta mi nechutná :(
no ono je rozdíl 150g jabka, což máš 20g sacharidů a 2 malé jahody, což bude tak 2g sacharidů? mám to tam jen na "oslazení" ptž samotná, nebo jen se skořicí mi nechutná
23. kvě 2016 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe_ma tak dekuji zkusim objednat je jich tam vic ale tahle ma nejlepší popis :slight_smile:
23. kvě 2016 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denousek zkus :slight_smile: nevím, jak to mají s dovozem, já je ted kupuju v tescu, nebo skoro každá zdravá výživa je má :slight_smile:
23. kvě 2016 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe_ma jo ja vemu zitra pres net postou nez bych se nekam dostala byla bych po porodu, :grinning: zbodla jsem bily jogurt a uz lezim v postely
23. kvě 2016 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no tak dneska asi dan za včerejší krásné hodnoty a špatná lačná :( měla sem 5,6...večer sem holt šla spát s nižším cukrem, no :( a to sem překvapivě i dneska celkem spala...
24. kvě 2016 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes hodnoty ok
Lačná 5,0( bez druhé većeře) po hodině 7,0 do jedla jsem druhou půlku snídaně a po další hodině 5,8
24. kvě 2016 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pe_ma já dneska taky hrůza a děs... Ale je fakt, že jsem skoro vůbec nespala, tak příšerně mě bolela hlava, že mě to skoro každou hodinu budilo, takže i přes vyšší cukr večer, mě nic nezachránilo... Ráno 5.7... Pak jsem teda znovu usnula a teprv teď chystám snídani, tak to čekám další hrůzu :rolling_eyes: holt není každý den posvícení :laughing:
24. kvě 2016 v 09:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vejik85 jj, přesně, nejde mít vše každý den ok :slight_smile:
no já právě po dlooouhé době spala, ale u mě nějak efekt spánku nepoznám, spíš toho jídla...ale tak co no, děláme, co můžeme, tj hlavní :slight_smile:
24. kvě 2016 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky co bych dala za to aby 5,7byla moje ,, horsi,, hodnota,ja po vcerejsi lacne 6;5 dneska 5,8 a jsem rada za to :grinning: ale ve dve v noci jsem sla na wc a na malinkou svacu,uvidime co ta objednana kase,asi budu muset jit neco vzdy v noci snist ale jak budu za chvili vypadat netusim
24. kvě 2016 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denousek určitě nějak moc nepřibereš.já během 14 zhubla 1kg tak za poslední měsíc nic nepřibrala.
24. kvě 2016 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@annna79 no snad mas pravdu . . .

Jinak uvidim co dal do utery do velkeho uzv to necham a pak pripadne cinknu na dia jestli mohu dojet na odber lacny . . .jako nemuzu to nechat az do 24,6 rada bych jeste kontrolu mezi tim ze zily je to smerodane . . .
24. kvě 2016 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denousek přibírání se fakt neboj, já od začátku jen hubnu, zarazilo se to na konci února, od té doby sem měla váhu stejnou a ted v pátek po 2 týdnech mínus 3kg, ale mě je to jedno, klidně at přiberu 20kg, hl, když bude miminko v pořádku!
24. kvě 2016 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe_ma j j at je hlavne ok to je jasne :blush:
24. kvě 2016 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
HURAAAAAAAAAAAAAAAAAA

stránky tehotenskacukrovka.cz už jdou!!!
24. kvě 2016 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,tak kontrola dobře,dnes první ktg a měření odpovídá 36 tt a váha cca 2600g,čípek už skoro nemám tak to může být kdykoliv :slight_smile:
24. kvě 2016 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ja se hlasim, ze lacne nejak držíme pod normou nebo max do 5,6, nicmene glykovany hemoglobin 38, tzn konstantní narůst, tlak 140/80, také konstantní narůst, dnes poslední stadamet a do patku rodime, budu 40. Tt:slight_smile:
24. kvě 2016 v 15:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@zuhra držím palce a už bych chtěla takýýý
24. kvě 2016 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dekuju holky:slight_smile:
24. kvě 2016 v 16:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhra tyyy jo, už to máš za pár! tak držím palce a dej pak vědět!
24. kvě 2016 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuhra drzim palce,at vse probiha hladce:slight_smile:
24. kvě 2016 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
sem hrozná :( zase mám jogurt s kakaem a sladidlem
24. kvě 2016 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe_ma ja se nepriznala, ale vcera jsem mela dort. Tak prvni sladky po velikonocich
24. kvě 2016 v 17:18  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhra
@pe_ma holky, já sladké teda nic, ale občas si musím dát loka Coly Zero... Jinak nejsem schopná fungovat :frowning2: ... A to občas začíná být stále častěji ...
24. kvě 2016 v 17:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek