Těhotenská hepatóza (žloutenka). Máte zkušenost?

leuse
26. bře 2008

ahoj holky, nemáte s tím někdo zkušenost? úmorně mě začaly svědit šlapky na nohou,hlavně večer a v noci, k tomu se přidalo i svědění dlaní, břicha.. Dnes v noci jsem toho moc nenaspala, je to svědění, které nejde nepoškrábat. Byla jsem na odběru krve, kůli jaterním testům, měla jsem mírně zhoršené výsledky, ale na žloutenku to ještě prý není. Každopádně jsem dostala nějaké prášky, ale už v sobotu a stále to svědí, nevím už co s tím ☹ v pátek jdu na kontrolu, pokud testy nedopadnou lépe, chtějí mi vyvolat porod..

lucielb
27. bře 2008

ahojky, to samé mám už v druhém těhotenství, bež k lékaři udělá jatrerní testy, pokud se to stihne na počátku není to nic nebezpečného, dávají mí léky na podporu jaterních funkcí, které miminku nevadí, to svědí vlastně žlučová sůl, která normálně z těla odchází, ale při poruše se městná. Po porodu se většinou pak už samo vše upraví, já jsem měla testy ok až po 6 měsících no a drž dietu nemastné neslané, nic si z toho nedělej mám i těhu cukrovku takže nesmím vlastně nic🙂)) tak ať už porodím
pa Lucka

lucielb
27. bře 2008

jo tak já jsem si nedočetla tvůj příspěvek, no oni už ti s tím asi nic jiného dělat nebudou, když máš už porod za dveřmi, na scvědění pomáhá zyrtek, ale jen jednu tabletu před spaním

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru