Těhotenství a akné. Jak to řešit?

Ahoj holky,
chtěla bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenost s akné v těhotenství. Ihned po vysazení antikoncepce se mi pleť úplně totálně zhoršila, ale nemyslím tím klasické puberťácké pupínky. Dělají se mi podkožní boláky, se kterými nejde nic dělat a mě samozřejmě nenapadá nic lepšího, než stát před zrcadlem a "nípat" si obličej. Teď už to vypadá tak, že mám celkem slušné tmavé flíčky po obličeji a nevím co s tím. Vypadá to fakt hrozně! Řešil jste někdo podobný problém?
broucek26
26. bře 2009
Lucí já jsem to neřešila, ale kolegyně ano a pomohla jí kosmetika z konopí 😉 Zkus zajíit do lékárny 😉
lucyje.kautor
26. bře 2009
Díky broučku 😉 A nevíš náhodou konkrétně o jakou značku šlo?
alyssa.anna
14. lis 2012
obnovuji téma - nemáte někdo zkušenosti s nějakými pleťovými vodami či toniky na akne v těhu? Může se tŕeba kosmetika greenline?
kitinka76
14. lis 2012
@alyssa.anna já bych používala přírodní kosmetiku s obsahem čajovníku - oleje z tea tree
terezale
14. lis 2012
Ahoj, měla jsem podobný problém...po vysazení antikoncepce jsem se strašně osypala, jinak problémy s pletí nemám, ale tohle byla fakt hrůza. Byla jsem díky tomu poprvé v životě! u kosmetičky, což trošku pomohlo. Jinak pak se pleť sama zlepšila v těhotenství a ke konci těhotenství jsem ji zase měla snad nejhezčí v životě. Každopádně doporučuji po zkušenostech neteře pleťovou vodu a krém Aknemin s tea tree olejem.
rainyday
16. lis 2012
Ahoj, ja jsem v prvnim trimestru chodila s tim normalne na kozni, protoze jsem nejen vypadala desive, ale i to strasne bolelo... Doktorka mi doporucila kosmetiku la roche-posay (radu effaclar H - odlicovaci penu a krem), taky pastu na Vitella Ictamo ( je volne prodejna v lekarne a maze se na postizena mista na noc) a taky lehka antibiotika v kapkach Eryfluid... Byl to docela proces, ale cca za dva mesice jsem mela oblicej zpatky normalni, jak jsem mela a uz me tenhle problem vubec netrapi... @alyssa.anna

Začni psát odpověď...

Odešli