Těhotenství a neurofibromatóza. Trpíte některá?

Dobrý den,
trpíte některá touto chorobou a nyní čekáte miminko? :-|
mercy
17. pro 2008
Chodial sem ejdna holka, ktorej manžel to mal.Bábo to zdediloJe to dedičné a vysoko rizikovéaž 50 percent.Ty čakáš bábo?
maradeautor
18. pro 2008
Ahoj
já mám tuto chorobu a má dcera také,jsou jí tři roky.Nyní čekám miminko ,jsem v 11 tt a mám strach příští úterý jdu na odběr choriové tkáně a tam se dozvím jestli bude mimi také postižené,bude to těžké rozhodování.Já si chtěla promluvit s někým kdo má stejný problém ale jse ráda že se někdo ozval.Markéta
werik153
22. led 2013
Ahojky, vím že tvůj příspěvek je již starší, přesto bych byla ráda pokud by jsi se mi ozvala na email, nemocí také trpím a mimčo do budoucna plánuji také...ozvi se třeba na email : VPavlistova@seznam.cz
alahatl
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
erickatt
28. led 2014
Aj ja mam tuto diagnozu, aj obe moje deti, a nevahala by som. Da da s tym zit.
ladaa20
25. únor 2014
ahojky ja taky nemoci trpim a mam jedno ditko s touto nemoci dalši chci přes ivf aby to nemělo naštěsti to hradi pojištova
@werik153
@marade
@erickatt
zuzana76
25. únor 2014
@marade niekde tu pisala jedna baba, ze tuto chorobu ma, ale jej dietatko nie, o chorobe sa dozvedela az po porode, takze dalsieho tehotenstva sa uz teraz boji, idem ju najst
ladaa20
2. bře 2014
@erickatt

@werik153
@marade ahojky holky rada bych vas pozvala do diskuze Neurofibromatoza-mate dite s touto nemoci? at pokecame jake mame starosti a radosti diskuze se začina rozjiždět,ale je nas zatim malo tak at je nas vic co si mužou předavat rady zkušenosti a probrat trapeni
erickatt
3. bře 2014
No,my ju mame, ja. Aj. Obe. Deti
ladaa20
3. bře 2014
@erickatt ahojky přidej se k nam do teto diskuze Neurofibromatoza-mate dite s touto nemoci?
erickatt
3. bře 2014
Rada, ak. Budem. Vediet
zasy
21. lis 2014
Ahojte, mne lekarka diagnostikovala Neurofibromatozu typ 1, u nas v rodine to nikto nema a mam obavu ze sa to prenesie na moje dieta. Davala si niektora z vas robit genetické testy alebo ste podstupili umele oplodnenie?

ďakujem za odpoveď.
klispina
21. lis 2014
Ahoj ano ja mám tento typ 1. Hlavně by ses o tom měla poradit se svým gynekologem. A ten by ti měl napsat žádanku na genetiku kde si s tebou o tom popovidají více. A měli by určitě dělat testy, my jdeme příští týden tak uvidíme co a jak.
mackafilipko
9. únor 2015
@zuzana76 ahoj mozno spm to bola ja, mne tuto chorobu zistili po porode a moj syn ju nastadtie nezdedil
werik153
29. črc 2015
Chtěla bych každého kdo nemocí trpí pozvat na Facebook : Neurofibromatóza neboli Reklinghusenova choroba a vše okolo této nemoci .