• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenství a neurofibromatóza. Trpíte některá?

29. července 2015 
dobrý den,
trpíte některá touto chorobou a nyní čekáte miminko? :unamused:
17. pro 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chodial sem ejdna holka, ktorej manžel to mal.Bábo to zdediloJe to dedičné a vysoko rizikovéaž 50 percent.Ty čakáš bábo?
17. pro 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj
já mám tuto chorobu a má dcera také,jsou jí tři roky.Nyní čekám miminko ,jsem v 11 tt a mám strach příští úterý jdu na odběr choriové tkáně a tam se dozvím jestli bude mimi také postižené,bude to těžké rozhodování.Já si chtěla promluvit s někým kdo má stejný problém ale jse ráda že se někdo ozval.Markéta
18. pro 2008 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, vím že tvůj příspěvek je již starší, přesto bych byla ráda pokud by jsi se mi ozvala na email, nemocí také trpím a mimčo do budoucna plánuji také...ozvi se třeba na email : VPavlistova@seznam.cz
22. led 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
3. kvě 2013 ve 21:03 • alahatl
Aj ja mam tuto diagnozu, aj obe moje deti, a nevahala by som. Da da s tym zit.
28. led 2014 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky ja taky nemoci trpim a mam jedno ditko s touto nemoci dalši chci přes ivf aby to nemělo naštěsti to hradi pojištova
@werik153
@marade
@erickatt
25. únor 2014 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marade niekde tu pisala jedna baba, ze tuto chorobu ma, ale jej dietatko nie, o chorobe sa dozvedela az po porode, takze dalsieho tehotenstva sa uz teraz boji, idem ju najst
25. únor 2014 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erickatt

@werik153
@marade ahojky holky rada bych vas pozvala do diskuze Neurofibromatoza-mate dite s touto nemoci? at pokecame jake mame starosti a radosti diskuze se začina rozjiždět,ale je nas zatim malo tak at je nas vic co si mužou předavat rady zkušenosti a probrat trapeni
2. bře 2014 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,my ju mame, ja. Aj. Obe. Deti
3. bře 2014 v 05:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erickatt ahojky přidej se k nam do teto diskuze Neurofibromatoza-mate dite s touto nemoci?
3. bře 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rada, ak. Budem. Vediet
3. bře 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, mne lekarka diagnostikovala Neurofibromatozu typ 1, u nas v rodine to nikto nema a mam obavu ze sa to prenesie na moje dieta. Davala si niektora z vas robit genetické testy alebo ste podstupili umele oplodnenie?

ďakujem za odpoveď.
21. lis 2014 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ano ja mám tento typ 1. Hlavně by ses o tom měla poradit se svým gynekologem. A ten by ti měl napsat žádanku na genetiku kde si s tebou o tom popovidají více. A měli by určitě dělat testy, my jdeme příští týden tak uvidíme co a jak.
21. lis 2014 ve 14:07  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana76 ahoj mozno spm to bola ja, mne tuto chorobu zistili po porode a moj syn ju nastadtie nezdedil
9. únor 2015 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla bych každého kdo nemocí trpí pozvat na Facebook : Neurofibromatóza neboli Reklinghusenova choroba a vše okolo této nemoci .
29. črc 2015 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek