Těhotné diabetičky 1. typu

smima
2. dub 2012

Zdravím Vás těhulky! Najde se nějaká nastávající maminka, která má cukrovku 1.typu / je zcela závislá na inzulínu / a sem-tam si neví rady?Jsem teď 7 TT a maximálně se snažím si cukr kompenzovat. Jen někdy mi cukr povyskočí, ani si nejsem jistá, že bych snědla něco, co má více sacharidů. Spíše mívám častější slabší hypa. A jak se to daří zvládat vám? Budu ráda, když se někdo připojí.....

rezza
30. led 2016

Ahoj🙂 já jsem teď zrovna porodila:P Držím vám pěsti ať jste na tom lepe jak já 😃

barcatom
30. led 2016

Ahoj holky 🙂 jsem na inzulinu 16 let a cekame prvni miminko 🙂 termin mame 7.7. 😉

brokli
31. led 2016

@barcatom Ahoj ja jsem momentalne asi 9tt presne budu vedet az 11.2. Diabeticky jsem 4,5 roku...Doufam ze si budeme moct poradit a pomoct 🙂

barcatom
31. led 2016

@brokli jasne 😉 kdykoliv cokoliv. Kdyz budu vedet rada se podelim 🙂 mas pera nebo pumpu?

lenulka1980
1. únor 2016

@brokli Ahoj, tak bohužel moje těhotnění skončilo...20. ledna jsem prodělala revizi děložní dutiny pro zamlklé těhotenství, takže asi tak to teď se mnou je... ☹

lenulka1980
1. únor 2016

Ale držím Vám všem aktuálně těhotným pěstičky, aby bylo všechno v pořádku a narodily se Vám krásné a zdravé děti 🙂

brokli
2. únor 2016

@lenulka1980 To me moc mrzi... A muzu se zeptat kolikaty ze jsi byla tyden?

brokli
2. únor 2016

@barcatom Mam pera ale chteli by me od pondeli zacit prevadet na pumpu...A ty jsi na tom jak?

barcatom
2. únor 2016

@brokli ja mam uz 14 let (asi 😀 moc si to nepamatuju presne) pumpu 😉 tak kdyby sis s necim nevedela rady klidne napis. Dali ti na vyber firmu?

brokli
2. únor 2016

@barcatom Nene ... vpondeli se rozhodne , jsem zvedava jak to dopadne.Jsem z toho nejaka zmatena...Myslis ze bych se s tebou mohla spojit treba pres fb?Obcas se mi tady na konikovi ztraci vlakna komentaru a nemuzu pak neco dohledat...

barcatom
2. únor 2016

@brokli nebud 😉 ja si ted uz ani neumim predstavit ze bych se vratila k perum. Ale ted mam zas jiny problem ze nevim kam s pumpou 😀 nosila jsem ji na opasku a tlaci me uz do bricha 😀 jasne, klidne me najdi,barbora tomanova 😉

brokli
2. únor 2016

Tak jsem nasla Barbory Tomanovy v hojnem mnozstvi...Asi bude jednodussi kdyz me vvyhledas ty s mym jmenem jsem takova jen ja 🙂 Barbora Waldmannová Duchoňová

lenulka1980
3. únor 2016

@brokli Baru, byla jsem na začátku 10 tt. a to zamlklé těhotenství se stalo v 7+4 tt. - nebo aspoň takhle to mám napsané v propouštěcí zprávě z nemocnice. Ale mám už doma dvě děti, takže to znovu pokoušet nebudu...měla jsem špatnou kompenzaci a současně i vysokou hodnotu na štítnou žlázu, takže to asi takhle nějak dopadnout muselo...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru