• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné diabetičky 1. typu

3. února 2016 
Ahoj:slight_smile: já jsem teď zrovna porodila:P Držím vám pěsti ať jste na tom lepe jak já :smiley:
30. led 2016 ve 20:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky :slight_smile: jsem na inzulinu 16 let a cekame prvni miminko :slight_smile: termin mame 7.7. :wink:
30. led 2016 ve 20:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barcatom Ahoj ja jsem momentalne asi 9tt presne budu vedet az 11.2. Diabeticky jsem 4,5 roku...Doufam ze si budeme moct poradit a pomoct :slight_smile:
31. led 2016 v 16:00  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brokli jasne :wink: kdykoliv cokoliv. Kdyz budu vedet rada se podelim :slight_smile: mas pera nebo pumpu?
31. led 2016 v 16:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brokli Ahoj, tak bohužel moje těhotnění skončilo...20. ledna jsem prodělala revizi děložní dutiny pro zamlklé těhotenství, takže asi tak to teď se mnou je... :frowning2:
1. únor 2016 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale držím Vám všem aktuálně těhotným pěstičky, aby bylo všechno v pořádku a narodily se Vám krásné a zdravé děti :slight_smile:
1. únor 2016 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulka1980 To me moc mrzi... A muzu se zeptat kolikaty ze jsi byla tyden?
2. únor 2016 v 11:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcatom Mam pera ale chteli by me od pondeli zacit prevadet na pumpu...A ty jsi na tom jak?
2. únor 2016 v 11:02  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brokli ja mam uz 14 let (asi :grinning: moc si to nepamatuju presne) pumpu :wink: tak kdyby sis s necim nevedela rady klidne napis. Dali ti na vyber firmu?
2. únor 2016 v 11:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barcatom Nene ... vpondeli se rozhodne , jsem zvedava jak to dopadne.Jsem z toho nejaka zmatena...Myslis ze bych se s tebou mohla spojit treba pres fb?Obcas se mi tady na konikovi ztraci vlakna komentaru a nemuzu pak neco dohledat...
2. únor 2016 ve 13:41  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brokli nebud :wink: ja si ted uz ani neumim predstavit ze bych se vratila k perum. Ale ted mam zas jiny problem ze nevim kam s pumpou :grinning: nosila jsem ji na opasku a tlaci me uz do bricha :grinning: jasne, klidne me najdi,barbora tomanova :wink:
2. únor 2016 ve 13:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem nasla Barbory Tomanovy v hojnem mnozstvi...Asi bude jednodussi kdyz me vvyhledas ty s mym jmenem jsem takova jen ja :slight_smile: Barbora Waldmannová Duchoňová
2. únor 2016 ve 14:27  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brokli Baru, byla jsem na začátku 10 tt. a to zamlklé těhotenství se stalo v 7+4 tt. - nebo aspoň takhle to mám napsané v propouštěcí zprávě z nemocnice. Ale mám už doma dvě děti, takže to znovu pokoušet nebudu...měla jsem špatnou kompenzaci a současně i vysokou hodnotu na štítnou žlázu, takže to asi takhle nějak dopadnout muselo...
3. únor 2016 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek