• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tehuľky s nadváhou. Ako ste pochodili u lekára?

4. září 2008 
mien: mne pomohla zo zac. delena strava-clovek si uvedomi, co je a kolko...potom som sa zac. stravovat racionalne, teraz tyzdenne ide dole 1kg :wink: fakt to bolo zo zac. tazke ale telo si zvykne :wink:
29. kvě 2008 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauce baby..
no hell...to len davaj pozor, ja tiez nie som jedna z tych stihlych ...a mamca mi hned na zaciatku tehu prizvukovala , aby som jedla skor polievocky a varene nez stale len chlieb..no tazko pre mna, ked varit neviem..nie...a ja zboznujem chlieb...,mamca tvrdi, ze ked normlane jedlo v mensom a castejsie tak pribera babo a nie ja a ked chlebikom sa budem napchavat tak buem ja viac priberat a ono to nie je dobre, vraj sa da i udusit babo nejak tukom..to som pocula, nic o tom nevviiem viac...ale ak tvoja doki tvrdi, ze je vse oki..tak :wink: je oki..neboj, ja viem, ze i ovela vacsie baby porodili a v pohode..moja sestrka mala svoju vahu nejak cez 120 kil a chvalabozku ma dve zdrave deturence.. :wink:
viki..no nie dobrunoc, len odpocivat idem..uz vlasnte odpocivam..mnaam nutela, ale ja mam po vsetkom palenie zahy a po nutele som tiez mala :angry: :angry:
29. kvě 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jankando ja práve priberám vtedy, keď jem polievky, ale o tom priberaní ja osm počula, že tu v meste jedna baba pribrala necelých 6 kg a malý mal veľké problémy, lebo mal slabékosti a nevie sa potaviť na nohy, ona držala dietu tak radšej pribrať viacej ako tak málo podľa mňa
29. kvě 2008 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mien som na rizikovom,lebo v7tt som zacala krvacat...
jan...mna este zatial po sladkom nikdy nepalila zaha...dobre ne?
29. kvě 2008 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
súsik týždenne kilo to je super len aby z teba niečo zostalo hihi
29. kvě 2008 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
vikulik aj ja som doma od začiatku no je to ťažké neviem čo by som robila bez netu
29. kvě 2008 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved to aspon net ma zabava,sem tam uz niekedy ma ani to nebavi...musim sa priznat...alebo uz neviem co od nudy?
29. kvě 2008 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
vikulik neboj sa rýchlo to ubehne veď ja som teraz bola v 20 tt a zajtra začínam 39 tt, ale ti poviem tento poslený mesiac mi už ide na nervy, joj a to ti nezávidím cez leto no ale v októbri už budeš mať bábo
29. kvě 2008 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved to ze ide leto a tie horucavy moje telo celkovo neznasa,no ale sa aj bojim
29. kvě 2008 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dúfam, že sa jankando nenahnevala, lebo ona si zvykla s tebou písať
29. kvě 2008 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
nieee,bozeee,preco? mien v pohode...jankando asi oddychuje,neboj ona sa nam ozve... :wink:
29. kvě 2008 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ok,
29. kvě 2008 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no babule idem trochu popozerat telku,zatial papa :slight_smile:
29. kvě 2008 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
papa
29. kvě 2008 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mien..nieeeee, nenahnevala som sa...preco????nieee...to akoze si privlastnujem viki? :grinning: nieee..
v pohode, ja som len rada, ze pisete viacere..lebo tato tema zacinala byt len o mne a o viki , nie o podstate tejto teemy.. :grinning: :grinning:
viki, tak to mas fajn, ked ta nepali zaha..mna brutalne..a po vsetkom , sem tam i po cistej vode.. :angry:
no baby, ja mala prve 3-4 mesiace hrozne obdobie, vracala som pravidelne, denne i viackrat, sladkosti nejak moje telo vylucilo.nechapem preco...ved ja zboznujem sladkosti..mamca ma ani doma na nase fajnove kolaciky nenelakala, vtedy som mala skor chute na slane varene jedla, lebo tu si sama neviem navarit , no a mamca mi doma varila bez soli, lebo vysoky tlak som mala a bielkovinu v moci..ale i tak vsetko dobre chutilo od mamci.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a tie smrady co som mala, vsetko som citila...moj priatel sa nemohol v izbe ani navonat, krem niveu som mu vylucila uplne (az ted sa k nemu vratil), lebo mi smrdel ..bleee..no ono to preslo a ja dohanam, lebo som za ten cas z mojej vahy schudla 3 kila.. :angry: tazke ted dohanam a sladkosit si doprajem ajajaaaaaj..dnes som spasala 3 horalky...chaapete? a to este nekoncim.. :grinning: :grinning:
no baby, ja oddychujem, ale sem tam kuknem, ci nieco nepisete..
29. kvě 2008 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jan...to zase ja sladkosti mozem,mam nizsi cukor,ale potom sa to aj na mne odzrkadluje... :sweat_smile: No ja sa snazim mat teraz tu nesolenu dietu,koli tlaku..No ale sa mi nezda ze by to nejak pomahalo...aj tak mi vie pekne vybehnut hore ..
Mnaaaam nivea fajne vonia,mne teraz smrdi priatelova vonavka.... :confounded: hrozne...
No dnes na obed si robim prirodny rezen a ryzu.A dnes je tu fajne horuco,no super uz to zacina... :astonished:
zase budem chodit von,len po desiatej.... :frowning2: Jan...celu noc ma chytali take krce do ruk,ze az...som sa zlakla..najprv mi trpli a potom ked som chcela vystriet,tak taky krc...je to ok?
30. kvě 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj viki, no ja krce do ruk este nikdy (klop-klop) nemala, tak neviem, ja skor do noh....a to vraj tehu maju niektore, ale ja to i pred tehu mala..
no teeeda, vy si doma uzivate pekneo pocasicka a tu zamracene..doteraz som spala... :angry: :angry: :angry:
mne tiez vtedy smrdela priatelova vonavke..brekeke..to bol hnus, ale inak sa mi paci a ani doteraz nemozme nejak silne vone..este ma to drzi ,ale moje zvladam.. :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
neviem, ci sa neslana dieta zabera, ale jak mne namerali prvy tlak tuna (140/102) tak (mame znameho lekara doma) mamca okamzite mu volala a on, ze nec pijem urcite magnezium, ci uz vodu alebo vitaminy a tiez nech davam pozor na sol...ze vraj vysoky tlak nie je dobry k porodu (on tak povedal), ze vraj by som nemusel prezit porod..no tak mamci viac nechybalo..chapes...hned okamzite nastavena dieta bez soli...neviemci pomohla,ale ja myslim, ze to i strach robi a ak nie si v pohode tak ti stupne tlak..teda, sama si pisala, ze doma ked si sama merias, tak je tlak zvacsa v poho, no jak vidis u lekara, tak hned ti skoci hore..to llebo pride na teba strach ci obava alebo co a tlak ti hned stupne..
30. kvě 2008 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ahoj...tak veru mas pravdu ten vysoky tlak je podla mna aj stresmi,nervozitou,a pod.no a hlavne zle myslienky a strach...Tak a budeme len kludne ok? :slight_smile:
No vies ze by som radsej vymenila skarede pocasicko za teplo? asi si budes mysliet,ze som divna..ale mne naozaj chlad a dazd robi super,vtedy sa vyborne citim...
No a maly kopka kopka? mne dnes pokludnejsie...ale v noci to bolo... :wink: no magnezium je dobre,pijem aj sumivy a aj mineralne vody...a zase aj to robi vela, ked sedim v cakarni na poradnu...hladna..lebo musim ist na lacno,nervozna..lebo stale a tale ma nevola..no a potom jesne ze ten tlak vyskoci...
Aky mate programik na vikend?
30. kvě 2008 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to hej..vela robi i stres, obava , smutok a tak..no ja uz nestresujem, len sem tam a tlak si pre istotu doma nemeriam, cize ho neriesim a myslim, ze sme obaja v pohode... :wink:
ja ta rozumiem, ze nemas rada slniecko, ja sice nemam rada ani ked prsi ale zase moc slniecka teiez nezvldam.. :angry:
babatko ma vcera ku veceru trosku pokopkalo, ale uz je kludny,,dnes ma kopol asi len raz, dva x...
cize tak, no priatel mi volal, ze pride neskor z prace, tak sa budem dovtedy nudit v posteli.. :angry:
a co vy ?
30. kvě 2008 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi pojdeme trochu von,ale az tak o desiatej ked uz bude chladnejsie..Niekde na malinovku..No tak skoda ze pride neskor z prace a je piatok...ale nevadi si to vynahradite..Zajtra budete spolu alebo bude tiez makat?
30. kvě 2008 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby vy co robite v tejto teme? Ved vyzerate take stihle. :confused:
30. kvě 2008 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj katarin....moja zlata,asi zdanie klame...no ja som fajna bambula,mozno tvar nemam taku silnu...ale dalej dole :sweat_smile: No a este tym tehu nejake to kilecko navyse... :sweat_smile:
30. kvě 2008 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no fakt nevyzerate ze mate nadvahu. :wink: V tehu ju sice mame skoro vsetky :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja som aj pred tehu mala viac kil...nevadi,po porode budem usilovne spalovat..No dufam,ze sa podari a ak nie nevadi... :wink:
30. kvě 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ved nemozme byt vsetky ako anorekticky, nie?
Aj ja dufam ze to potom pri malom zhodim. :wink:
30. kvě 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jankando vikulik ahojte, nebojte na mňa ja tak nemáte ja už plus 25 kg
kararindad pozerala som tvoje fotky, tak ja by som skôr povedala, že sem nepatríš, veď si štíhlučká
30. kvě 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne tak,aj keby nam ostalo nejake to kilko naviac nevadi....pre nasich drahych aj tak budeme tie najktrajsie...
Dufam :sweat_smile:
30. kvě 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mien, no ja si nemyslim ze tu patrim. :grinning: :grinning: :grinning:
No mala som pocit ze ani vy.
30. kvě 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mien...co ty vies mozno budem do konca tehu,mat plus 25kg aj ja... :wink: Katarin... ale ved to je jedno aj tak sme vsetky tehulky,tak vlastne patrime ku sebe.. :wink:
30. kvě 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
vikuli a ja som si na začiatku povedala, že si budem dávať pozor na váhu a nepodarilo sa mi, ale na vine som ja, lebo som to niekedy preháňali
30. kvě 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek