• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tehuľky s nadváhou. Ako ste pochodili u lekára?

4. září 2008 
jeeej katarin...videla som aj ja tvoje fotecky..no ty si kocica :wink: Jojoj,ty mas kostru,rychlo zhodis... :slight_smile:
30. kvě 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ooo, dakujem vam. :wink: Zase az taku super tu kostru nemam, ale nestazujem sa.
Teraz v tehu je to uz horsie. Sama som zvedava kolko priberiem. Mien mozno ta dobehnem. :grinning:
30. kvě 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ved hej,viem ze sa nema papat za dvoch,lebo babo si aj tak vezme len tolko kolko potrebuje..Ale da sa to?odopriet si ak si stastna,no a este k tomu doma, no tak ti aj viac chuti..teraz sa nemoze na nnas nik hnevat...
30. kvě 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
katarin mna určite nedobehneš, lebo ty budeš mať teraz teplo a n ebudeš toľko papať, le ja som sa najviac cez zimu napchávala
30. kvě 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
katarin...ale asi vela zalezi aj od genu..niekto sa moze doslova aj s prepacenim prezierat a nic a niekto vypije pohar vody a ma pol kila na sebe...
30. kvě 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre baby držte sa idem pozerať tv
30. kvě 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mien..ale ked si otehotnela stihlucka...podla fotky sa mi zda,tak aj tak asi nie si na tom tak zle..
30. kvě 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobre babule idem aj ja pozriet nieco v tv,lebo uz si necitim chrbat..pekny vecer,papa
30. kvě 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
vikulik ja som nebola až tak štíhla mala som 55 a teraz 80 no, to je čo
30. kvě 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mien, ved hovorim ze sem nepatris :wink:
55 pred tehu? Tak to si bola podla mna stihlucka. A tych 80 uz nebudes mat dlho, neboj. :dizzy_face:
30. kvě 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
katarinkad no dúfam, že to zhodím, lebo toľko pribrať naraz to nie je sranda a strašne ma bolia nohy ode tej váhy, no v živote som si nemyslela, že budem mať 80, ale tak mi treba, lebo to mohlo dopadnúť aj inak a ty máš koľko, koľko si pribrala
30. kvě 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja som zatial pribrala +6 kg. No ale to sme este len zacali 6.mesiac. Kto vie ako to pojde dalej. :unamused:
No prvorodicky zvyknu pribrat tak do 20 kg. Neboj sa zhodis to. A to si tolko vela jedla? Nechcem byt hnusna. Lebo ja mam pocit ze nejem ani tak vela a vaha stale ukazuje viac.
30. kvě 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja som jedla veľmi veľa
30. kvě 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mien, no aspon si sa poriadne najedla a dopriala si si pocas tehu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
No uz si na konci, takze od teraz to uz pojde s vahou len dole. Ja urcite tiez potiahnem k 20 kg do konca tehu. No ja som dost malicka, takze to budem ako gula. :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute baby
katrinkad...no ze nevyzerame..sak ja sa snazim vybrat nejake dobre foto, kde vyzeram ako tak k svetu tak preto.. :grinning: ale inak..no teda ja pribrala strasne ked som sa s byvalym rozisla a vtedy som zacala jest spat maso, takze to moje telo uz nezvladalo..no ale tu v anglicku sa to uplne zhorsilo...vaaazne..hrozne..taaak som nabrala, ze az..a ted v tehu uz naberame, i ked sme schudli tri kila zo zaciatku..ale nevadi, budem sa snazit zhodit nejake tie kila, i ked viem ake to bude tazke..obzvlast pre mna
mien a katarinkad,..vobec na pasovych fotkach nevyzerate baculky..idem vam nazriet do alba..ked tu uz pisete o kostrach dobrych .. :wink:
30. kvě 2008 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...jan...ale nahodou neni si na tom az tak ako pises...ved som videla fotecky...Ty si taka bambulka ako ja... :wink: Neboj dame dole...uvidis...inak co nove? mna celu noc bolelo brusko..ale nebola to az taka silna bolest..vyrazala az do stehien...No ale uz je dobre :wink:
31. kvě 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Viki..no ja mala tiez tuto noc bolest v brusku..nemohla som si najst poziciu na spanie..tazke noc bola,az priael vstal a siel do prace , tak pak som sa vyspinkala do ruzova..nesol mi chvilu net, tak som skukla film... :wink:
co ako u nas? tu je pocasie stale skarede.. :angry: ani sa mi nechce vyjst z postele..
no a ohladom chudnutia..no ja dufam,ze sa budem snazit a ze sa na to nevykaslem ....
31. kvě 2008 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no neboj,urcite aj nejake tie kilecka nechame v porodnici...aspon dufam :sweat_smile: No a ked nie tak budeme bambulky...Tu sa schiluje ku riadnej burke...jeeej,tesim sa veeelmi.Vecer chceme ist pozriet na Monsters Trucks,tak ak nebude prsat tak pojdeme....
31. kvě 2008 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no urcite nieco von vytlacime..aspon tych 5 kileckov urcite.. :wink:
no moj uz je v postielke tak idem k nemu...a kuknem popri tom i telku..tak si dnesok uzite :sunglasses:
31. kvě 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ahoj..tak trochu som prisla popozerat, co a ako...no ale vidim,ze ideme aj my lenosit.. :wink: tak uzite si vikendik :slight_smile:
31. kvě 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, já byla rovněž těhulka s nadváhou, přibrala jsem za celé těhotenství 17 kilo a hned 11 kilo jsem nechala v porodnici a zbylých 6 v šestinedělí, takže se nebojte nasbíraných kil, s miminkem je pak snadno dáte dolů :wink:
31. kvě 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru tak ivus...,urcite dame nieco dole... :wink:
31. kvě 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ivus, i ja bych si takto priala...a najlepsie by bolo keby som i nieco viac schudla.. :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
viki..akurat som dostala obrovksu chut na hranolkyl,...doma ziadne nemame, do restik sami nechce, velke obchody uz pozatvrane tak mi siel oj kupit do jednej vecierky..dufam,ze uspesne.. :angry:
31. kvě 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ahoj jan...no tak dufam,ze si tie hranolecky mala... :wink: je som vcera zjedla 4 kopky zmrzliny a mala som dost...No a dnes mam chut na rezen...Mnaaam a dam si k nemu veeela zeleniny.. :wink: No a co budete robkat dnes?Mi od rana pozerame rozpravky.. :wink:
1. čer 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj viki..
no ja pred chvilou vstala..od rana tu cosi anglicania- susedia nadavali...a to ze vodu nam odpojili..ta sranda..ani sprcha, ani na wc nemozes, vody sa napit nemozes..tak som zvvedava na ako dlho.. :angry: :angry: hrozne to tu je..
vcera mi priatel doniesol vsetko c som chcela, a o 20 minut som uz papala hranolceky.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
svagrina dnes urobila rezen, tak mozno neskor si dam..zatim sa len spamatavam ..prsi tu..voda nejde..no hroza..
1. čer 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vlastne..jeej, dnes je den deti..vsetkonajlepsie vam..sak sme predsa len este stale deti a dozivotne budemem deti nasich rodicov :grinning:
no my tu sice mame makizu , ale kvoli pocasiu nie je dobry signal..takze nic z toho.. :angry:
1. čer 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jan...veru aj vam vsetko najlepsie ku dnu deti... :wink: no tak to mam aj ja nervy ked nam tak z nicoho nic vypnu vodu.No tak som rada ze si mala hranolceky,ja som dnes mala reznik mnaam...No a teraz by sa tu zisiel jeden dazd,lebo je velmi horuuuco. :wink:
1. čer 2008 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no som pocula, ze mate horucavu tam,...tu prsi a prsi.. :angry:
nejak mi nie je dobre..uz aby prisiel domov priatel...mozno sa nejak rozveselime.. :sunglasses:
takto samej mi tak smutno...a cele dni len v posteli som, cakam az pride..no a on supne sa hned do postele , bo unaveny z prace.. :frowning2: ma to nebavi..to pocasie na mna dolieha.. :confounded:
1. čer 2008 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooj,tak mi je to luto.ze si sama,aj moj chodi kazdy den do prace,ale aspon som s mamkou doma..Takze sa to ani neda porovnat..No a ako ze sa zle citis?Boli ta nieco?alebo je ti blbo od zaludka?
1. čer 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau vikus..no moj tiez chodi kazdy den ...a mne obacas tak smutno pride..vies, ..no ale zvladam..ja nejak potrebujem spolocnost a dlhe sedenie doma a ese samej mi neprospieva..
bolo mi spatne, lebo som nic nepapala..nejak som to necitila..ale prislo mi zlticko, skocili sme do obchodilku, napapali sme sa, popratali izbicku osprchovali a ted lenosime v postielke..tak fasa..pocasie stale rovnake..hlavne, ze vodu uz ide.. :wink:viki..mamku ti doma zavidim.i ja by som chcela..moja pride na dovcu tu ked porodim a pak v novebri az skoci v praci pride na 5 mesiacikov..to sa ja napapam..konecne dobre a chutne jedlo...varene..a pomoze mi s miminkom..taaak sa veelmi tesim na nu. :dizzy_face:
1. čer 2008 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek