• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Teplota v 7 tt, mám ji srážet?

13. února 2013 
Ahoj, trosku me chyta panika, myslela jsem, ze jsem jen nachlazena, skrabalo me v krku a byla jsem unavena. Ale ted vecer mi teplota vylezla na 37.8, tak nevim, jestli ji mam necim srazet nebo zatim ne?
11. únor 2013 v 19:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniska27 ja bych urcite nesrazela. Dala bych si obklad, caj s medem a citronem, zbastila kysane zeli nebo cervenou repu nebo zazvorovy caj apod. proste nejakou vitaminovou bombu a lezela bych. POkud bych nemela teplotu 39 a vic, tak bych si zadne leky nebrala :wink:
11. únor 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja takovou teplotu bezne nemivam, natoz v tehotenstvi :frowning2:
11. únor 2013 v 19:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniska27 lepší užít paralen, než vysoké horečky, to miminku nesvědčí..já bych vzala nad 38,5 ...sama jsem prodělala i léčbu antibiotiky, bylo to nutné
11. únor 2013 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Takze pri teplote 37.6 ho zatim brat nemam?
12. únor 2013 v 09:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniska27 to není vysoký, lehni si, odpočívej a když by bylo hůž tak si zavolej na gyndu..
12. únor 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja buch vzala paralen, zalezla do postele, hodne pila a odpocivala
12. únor 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leniska27 já taky zrovna prodělávám nějakou virózu a raději jsem si zašla i k lékařce a sama mi potvrdila, že paralen nevadí. Samozřejmě ho nesmíš brát jak lentilky. Někde jsem se dočetla, že můžeš 3 paraleny denně. Už mě to trápí od pátku a nějak se toho nemůžu zbavit. Stále mám zvýšenou teplotu. Taky se snažím odpočívat a pít litry čaje. Sama doktorka mi řekla, že to je viróza a moc mi toho napsat nemůže. Takže se neboj vzít si paralen, aby se ti udělalo malinko líp.
12. únor 2013 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniska27 Ahoj, je to jen zvýšená teplota, to k těhotenství patří, já bych rozhodně nesrážela. Lež a odpočívej. Držím palce :wink:
12. únor 2013 v 18:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniska27 do 38 se teplota srazet nema ani kdybys nebyla tehotna.... takze proc do sebe cpat chemii, kdyz jsi.
12. únor 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No vcera uz se mi to vysplhalo k 39, tak jsem si jeden paralen vzala a od ty doby klid.
13. únor 2013 ve 12:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek