Teplota v 7 tt, mám ji srážet?

leniska27
11. únor 2013

Ahoj, trosku me chyta panika, myslela jsem, ze jsem jen nachlazena, skrabalo me v krku a byla jsem unavena. Ale ted vecer mi teplota vylezla na 37.8, tak nevim, jestli ji mam necim srazet nebo zatim ne?

nasekuratko
11. únor 2013

@leniska27 ja bych urcite nesrazela. Dala bych si obklad, caj s medem a citronem, zbastila kysane zeli nebo cervenou repu nebo zazvorovy caj apod. proste nejakou vitaminovou bombu a lezela bych. POkud bych nemela teplotu 39 a vic, tak bych si zadne leky nebrala 😉

leniska27
autor
11. únor 2013

Ja takovou teplotu bezne nemivam, natoz v tehotenstvi ☹

lv
11. únor 2013

@leniska27 lepší užít paralen, než vysoké horečky, to miminku nesvědčí..já bych vzala nad 38,5 ...sama jsem prodělala i léčbu antibiotiky, bylo to nutné

leniska27
autor
12. únor 2013

Takze pri teplote 37.6 ho zatim brat nemam?

lv
12. únor 2013

@leniska27 to není vysoký, lehni si, odpočívej a když by bylo hůž tak si zavolej na gyndu..

sabisek
12. únor 2013

ja buch vzala paralen, zalezla do postele, hodne pila a odpocivala

kucavikova
12. únor 2013

@leniska27 já taky zrovna prodělávám nějakou virózu a raději jsem si zašla i k lékařce a sama mi potvrdila, že paralen nevadí. Samozřejmě ho nesmíš brát jak lentilky. Někde jsem se dočetla, že můžeš 3 paraleny denně. Už mě to trápí od pátku a nějak se toho nemůžu zbavit. Stále mám zvýšenou teplotu. Taky se snažím odpočívat a pít litry čaje. Sama doktorka mi řekla, že to je viróza a moc mi toho napsat nemůže. Takže se neboj vzít si paralen, aby se ti udělalo malinko líp.

naomi6
12. únor 2013

@leniska27 Ahoj, je to jen zvýšená teplota, to k těhotenství patří, já bych rozhodně nesrážela. Lež a odpočívej. Držím palce 😉

kitinka76
12. únor 2013

@leniska27 do 38 se teplota srazet nema ani kdybys nebyla tehotna.... takze proc do sebe cpat chemii, kdyz jsi.

leniska27
autor
13. únor 2013

No vcera uz se mi to vysplhalo k 39, tak jsem si jeden paralen vzala a od ty doby klid.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru