Test pozitivní, dneska špiním. Zažily jste to?

ja707
26. kvě 2014

Holky 21.5. jsem měla pozitivní testík a dneska 26.5. jsem začala zase špinit. Panikařím, protože mam strach, čím to může být. Zažila jste to některá? Jsem objednaná k doktoru až na 12.6. a do té doby asi zešílím, pokud mě některá neujistíte, že to není nic hrozného. Neumím si moc vysvětlit, čím by to mohlo být. Před tím testem jsem takhle špinila týden - ale to se vajíčko prý usazovalo v děloze. Čím to ale může být teď? Ach jo, pár dní těhotná a už tak hysterická... jak to se mnou zvládne partner zbylých 9 měsíců? :D

ja707
autor
26. kvě 2014

Pro jistotu jsem si udělala dneska (před chvilkou) další test a opět byl pozitivní..

suzanna123
26. kvě 2014

@ja707 ahoj, zavolej doktorovi a řekni mu to. Teď by tam asi nic ještě neviděl, ale to Ti spíš řekne on a třeba Tě objedná o něco dřív. U mně špinění znamenalo mimoděložní těhotenství (i když to bylo spíš silnější než špinění), ale taky to nemusí znamenat nic. Ale radši, ať to doktor ví. Moc držím palce, ať je vše v pořádku!

selverin
26. kvě 2014

ahoj, nemusí to hned nic znamenat..... já špinila téměř celý 2.měsíc v kuse... a dopadlo to v pořádku všechno 🙂 držím palečky, aby se prcek udržel 🙂 doktorovi to určitě řekni...teď to může být uhnizďování 🙂 anebo jestli by jsi normálně v tuhle dobu měla dostat měsíčky, tak to s tím taky může souviset....

ja707
autor
26. kvě 2014

jsem fakt vyděšená, protože není ani doba MS.. zavolám mu..

donnald
26. kvě 2014

@ja707 Určitě volej. Já špinila obě těhotenství skoro celý 1.trimestr a při 1.těhotenství pěkně panikařila 😀 . Brala jsem Ascorutin - volně prodejný lék (vit. C), který zpěvňuje stěny cévek a žilek, kterými prostupuje vlastně to špinění. Ale k dr. určo zajdi 🙂. Hodně štěstí!! 😉

ja707
autor
26. kvě 2014

tak zítra dopoledne tam mam volat.. ještě maličkost - nastupuji teď (už těhotná) k novému doktoru.. tak mi ani nemá co říct po telefonu.. Držte mi palečky, ať je všechno v pořádku. <3

pampalin
26. kvě 2014

@selverin Ahojky! A můžu se zeptat, jak moc jsi špinila a co Ti doktor dal? Jen Ascorutin nebo i Utrogestan???

pampalin
26. kvě 2014

@ja707 Omlouvám se, že jsem Ti vlezla do diskuse. Jinak já špiním už skoro 3 týdny, minulý pátek a předminulou sobotu jsem zakrvácela normálně jasnou krví a mimi je v pořádku. Ale to špinění mě děsí.

zazulka
26. kvě 2014

Mému špinění v 10.tt byly ve čtvrtek tři roky 😉 Děloha se napíná, může to být jen žilka... neplaš, ten stres mu ublíží víc 🙂

selverin
26. kvě 2014

@pampalin já tehdy letěla rovnou do nemocnice na gyndu, protože byla sobota a tam mě dr. celkem odbyla s tím, že se to často stává, ale už tam viděla srdíčko a den před tím jsem byla u svého gyndaře a srdíčko ještě nebylo... nic mi na to nedala s tím, že po vnitřním utz se špiní často z prokrveného čípku...jenže já špinila pak tak různě celý měsíc. třeba 4 dny a pak 2 nic nic, pak zase 5 dnů a 3 dny nic...a bylo to takové hnědé a jakoby tečky tmavé v tom.... a asi po měsíci to přestalo.. nikdy mi to nikdo neuměl vysvětlit proč a proč tak dlouho.. neměla jsem jinak žádné problémy, těhu bylo ukázkové, porod perfektní a dcerka je zdravá 🙂 držím ti palečky, určitě to brzo přejde 🙂

pampalin
26. kvě 2014

@selverin Tak to doufám. Já jdu zítra na KO ke svému gyndaři, tak se ho chystám "vyslýchat".

klaire22
26. kvě 2014

zavolala bych doktorovi a řekla mu to, třeba tě přeobjedná dřív. Ale zkraje těhotenství to není nic nenormálního.

ja707
autor
26. kvě 2014

Tak dámy, krev sice stále není čerstvá, ale už ze mě "vypadla" i trocha tkáně.. :( začínám být fakt smutná a v hlavě se nějak asi smiřuju s tím, že se budeme muset snažit znovu. Ale naděje tu stále je.

vlajka1
27. kvě 2014

@ja707 byla jsi u lekare? Jak to dopadlo? Drzim pesti!

ja707
autor
27. kvě 2014

@vlajka1
@klaire22
@pampalin
@selverin
@zazulka
@donnald
@suzanna123
Tak u nás to bohužel znamenalo potrat. Embrio se neudrželo v děloze. Vracím se tedy do skupiny snažilky..

klaire22
27. kvě 2014

@ja707 to mě mrzí ☹

artee01
27. kvě 2014

@ja707 Drž se povede se to, hlavně neztrácej naději.

dadinkag
27. kvě 2014

holky....já špinila od začátku těhu až do 12 tt. snad v kuse...pár dní přestávku a pak zase....
Byla jsem i na pohotovsti..nikdo nevědel proč...gynekolog čekal co placenta a až se vytvořila tak to samo přešlo...
Tak hlavu vzhůru pro všechny, které jen špiní! Pokud to není krev, tak je to ještě furt dobré

selverin
27. kvě 2014

@ja707 ach jo, to mě moc mrzí ☹ držím palečky, ať se brzy zase zadaří a až do konce 🙂

vlajka1
28. kvě 2014

@ja707 ja se tam vratila taky po revizi v 9tt. Tak alespon to u Tebe odeslo samo a muzete se hned snazit. My musime cekat minimalne 2 mesice.

ja707
autor
29. kvě 2014

Mamka - zdravotní sestřička - mi tvrdí, že máme taky počkat nějakou dobu.. tak nevím

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru