• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tlak v uších nepřetržitě, mám jít na ORL?

25. listopadu 2013 
Chci se zeptat, asi dva měsíce mi zaléhalo levé ucho, vyčistila sem si před 2 dny uši ušními svícemi a myslela, že to přestane. Zaléhání přešlo, ale začal mi tlak v obou uších, večer mi to trochu i bolelo. Sem ve 28tt, tak nevím jestli je to těhotenstvím a mám být v klidu, že to přejde, nebo si zajít raději na ORL a jestli tam můžu i bez doporučení obvoďáka. Máte s tím některá zkušenost? Děkuji za odpověďi. :slight_smile:
19. lis 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to taky tak měla,byla jsem na začátku 5 měsíce-profoukli mi ho.
19. lis 2013 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zašla bych na ORL, doporučení od obvoďáka není potřeba - tedy alespoň já jsem ho nepotřebovala :slight_smile:
19. lis 2013 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zajděte si na ORL,doporučení nepotřebujete...byla sem tam nedávno,věřte,že to samo nepřejde
19. lis 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě na ORL, ať ti zkontrolují uši, budeš aspoň mít klid. Doporučení určitě nepotřebuješ. My tam chodíme normálně hned, jakmile máme nějaký problém s ušima.
19. lis 2013 ve 12:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já s tím bojovala docela dlouho. Neslyšela jsem na obě uši a nepomáhalo nic - koupila jsem si ušní svíce, čistící roztok a já nevím, co ještě. Nakonec se ukázalo, že mám zanícené dutiny. Takže naposled před tím, než jsem se definitvně rozhodla, jestli jít k doktoru, jsem si v lékárně koupila kapky do nosu Sanorin 1% (to by se mělo dát i v těhotenství) a světe zboř se, během dvou dnů bylo zalehnutí pryč!!! Takže je dost dobře možné, že není problém v uších, ale obecně v dutinách. Pak totiž ani profukování nepomůže, tak bych možná zkusila ještě tenhle neinvazivní způsob :sweat_smile:
19. lis 2013 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem v těhotenství měla problém s tlakem v uších, (ne každý den, ale často), nepomáhalo polykat, pořád jsem měla jako by zalehlé uši (ucho). Nedělala jsem s tím nic. Ve srovnání s jinými strastmi(každodenní celodenní nevolnost a žaludek na vodě) se tento jevil jako malicherný :slight_smile:
25. lis 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek