Utrogestan v prvním trimestru. Jak ho dávkovat?

aji81
4. říj 2010

Ahoj holky jsem v 11tt a v 10tt jsem začala trošku špinit letěla jsem k doktorce vše bylo vpořádku a tak mi pro jistotu dala utrogestan 1-0-1 ale říkala, když se to nezlepší můžu dávkování zvýšit i mi říkala na kolik ale nějak si ted nejsem jistá. Špinění ustalo ale dnes se mi objevilo znovu, chtěla bych si dávkování zvýšit. Můžete mi někdo solidně poradit kolik si jich můžu vzít?. Já doktorce stejně zítra zavolám ale chtěla bych si vzít víc už na noc. Děkuji moc. Může mi i trošku pobolívat bříško?. Chjo už aby se člověk přehoupl přes ten první trimestr, takhle je to furt bud a nebo...

kacci
5. říj 2010

ahoj, já jsem brala utroš během prakticky celého prvního těhotenství, myslím, že max. dávka je 2-2-2, být tebou, zvýším na 2-0-2, rozhodně tím nemůžeš nic pokazit.

terrorkax
5. říj 2010

ja jsem na zacatku a beru 1-1-1

sovicka_
5. říj 2010

Po IVF beru 2-2-2, až do 14. tt.

katy.m
5. říj 2010

já brala 2-1-2 do 13.tt

honzulka
5. říj 2010

Já bych si osobně počkala na doktorku..Já špinila ze začátku znovu a brala ho taky 1-0-1 a brala jsem celé jedno balení a pak to ustalo..Ale mně se třeba špinění objevovalo přesně v termínu kdy by přišla MS.Tím chci jen říct,že třeba to špiněníje u každé z jiného důvodu,takže to asi nikdo nemůže z nás říct přesně,kolik brát..

zuzanka68
14. říj 2011

já nešpiním, ale máme asi nějaký pomalý vývoj, utrogestan jsem brala i pro nastartování cyklu po antikoncepci cca rok, teď bych měla být 7+4 tt ale jsme nějací malincí, už 3 týden po zjištění těhu jsem na dávce 1-1-2 tak uvidíme

marca22
14. říj 2011

Po IVF beru 2-0-2 a stejně špiním... Zvýšila jsem ho na 2-2-2 prý se jich může maximálně 8 denně

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru