• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Užívání betablokátorů v těhotenství, máte zkušenost?

14. dubna 2013 
Ahoj holky, nemáte některá zkušenosti s užíváním betablokátorů během těhotenství? Již několik let užívám léky na zpomalení srdečního tepu jako např. Isoptin a teď poslední dva roky Betaloc ZOK 25mg. Jsem v 5tt a obvodní lékař mi ihned Betaloc vysadil. Jsem nyní dva dny bez léků a je to šílený. Tep v klidu kolem 120/min., je to hodně nepříjemný a nedokáži si vůbec představit, že by to tak mělo být po celou dobu těhotenství....Děkuji za Vaše případné odpovědi.
14. dub 2013 v 09:33  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2013  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem užívala Egilok - i když jen nízké dávky a jen v druhé polovině těh. Kardiolog mi dokonce ukazoval závěry nějaké studie, že je neškodný.
14. dub 2013 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja taky uzivam Egilok, ale jen pri potizich. Takze potize jsem zacala mit az tak v druhem trimestru a pak jsem ho mela vysadit v 35.tydnu. Pak se uz nesmi. Ale v prvnim trimestru nevim, asi se vazne nesmi. I kdyz jednou jsem mela podezreni ze jsem asi tak v 5tt a doktor mi rekl, ze ho brat muzu. Asi si zavolej jeste k jinemu lekari nebo se zeptej v lekarne. Ale nejlepsi bude zavolat tvemu kardiologovi.
14. dub 2013 v 15:51  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek