V 10. tt mě bolí hlava a zvracím celý den, co pomůže?

aspnet
11. čer 2014

, strašně mě bolí hlava a celý den zvracím ☹((((( Co mi pomůže?

jaja01k
11. čer 2014

Na hlavu si můžeš vzít obyčejný paralen, na zvracení bohužel asi nic nepomůže.

tamarila
11. čer 2014

Vydržet 😀 Za nějakou dobu by to nejhorší mělo povolit. Jinak klasika - zkusit odpočívat, pokud to jde spát, na nevolnosti pomáhá každýmu něco jiného (někomu nic). Mě pomáhala studená kola a kyselý věci, první tři měsíce jsem se živila jenom jahodama a rajčatama. Každopádně časem bude líp, neboj .o)

aluskacz
11. čer 2014

Na nevolnosti mi pomáhal heřmánkový čaj a zázvorová lízátka. Bolest hlavy jsem vždycky vydržela a nebo zaspala... Pokud jsou ale nesnesitelné nebo až migréna zavolala bych na gyndu, nebo na pohotovost ať ti poradí. Paralen se může, ale nebrala bych ho kdyby mi ho nepovolil lékař. 🙂

fressa
11. čer 2014

mě pomáhá každý den něco jinýho..vždy jsem ráda,že mi něco pomohlo a druhý den je to marný.. :( tak snad vydržet,já jsem v 18 týdnu a stále nevolnosti,ale aspoň nezvracím a mám víc síly.. jednou mi pomohlo nelko pivo,pak vincentka(ta neutralizuje kyseliny v žaludku) ,rený na noc to zabírá výborně. Jinak na mě nefungují ani lízátka 🙂 držím palce,ty nevolnosti jsou fakt peklo

sarriku
11. čer 2014

mě moc pomohla voda s citronem nebo pomerančem, normálně vymačkat a ocukrovat.🙂 A často jez, i kdyby se ti dělalo špatně z každýho sousta, najdeš si něco, co ti jakštakš chutná. Já byla týden na rohlíkách s ramou 😉.
Bolesti hlavy no asi paralen. Ibalgin nesmíš.
Musíš vydržet ;).

evol06
11. čer 2014

Na bolest hlavy paralen, mozna zvracis s migreny. Ja to taky mela v prvnim trimestru, vzala jsem si paralen a sla spat. Bylo tollepsi a mimco je v poradku 😉

klaire22
11. čer 2014

na hlavu paralen a studený obklad 🙂 na žaludek zkus zázvorová lízátka, ale mě nepomohlo nic ☹

jitunkav
13. čer 2014

Jediné co mi pomohlo od nevolností byla kapačka a čípky Torrecan. Ty jsou ale jen na předpis, tak pokud v sobě nic neudržíš, běž za Dr.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru