V 17tt mám neustále velmi nízký tlak

stelzigova.b
7. bře 2014

Všude je mi hrozné vedro až mám pocit že se uvařím,a jindy se zas klepu zimou ale kdykoliv mi udr změří tlak nebo si ho změřím doma,mám velmi nízký 😒 doktorka už minula nad tím koutila hlavou. Jdu nakoupit a v krámě se mi úplně zamotá hlava že bych omdlela,při frontě v bance se mi tak vaří krev že si tam musim natočit tu jejich ledovou vodu do kelímku a sednout si jinak bych to neustála.Pak když mě tu a tam dcera silně vytočí tak jsem někde slyšela že k nízkému tlaku je to blbé :// tak nevím

megy
7. bře 2014

nízký tlak je v těhu naopa žádoucí, ale co je moc, je moc. Já mívala celé obě těhu talka max. 90/50 takže jakékoliv delší fronty, vyřiování na úřadech bylo nad mé síly, ale šlo to. Nic nezbývá než vydržet, dodržovat alespoň 3l tekutin. Já pila občas i červené víno, a pila kávu, i když ta není zrovna optimální

pitacek
7. bře 2014

Ahoj, ja mivam neustale tlak 100/60, obcas se mi udela soufl nebo mam cerno pred ocima. Ale je urcite lepsi mit tlak nizky nez vysoky a pak trpet otokama atd. Uz sem se naucila, ze pokud me ceka delsi cekani nekde, mam s sebou v kabelce lahvicku s pitim a nejakou tycinku,, hlavne to piti mit projistotu porad u sebe...

killi
7. bře 2014

Já měla taky 90/60 celé těhu. Za ty roky už jsem si na nízký tlak zvykla. V těhu mi doporučil doktor 2 kávy denně a hodně pít. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru