V 5 tt. krvácím. Zažily jste to? Dopadlo to dobře?

nicollka
6. led 2011

ahoj holky od 3.1. ležím v nemocnici, napřed špinění, ted už i tmavá krev :( HCG 3.1. 2000 , 5.1. 4000 a prý pěkně narostl i estradiol.

Taky jste krvácely, a dopadlo to dobře? Krvácite? ... Určitě mi pište zkušenosti.

marda
6. led 2011

ahoj tak ja minuly rok tez lezela v nemocnici kvuli krvaceni.........ale ja mela nejdriv krvaceni,ktere po dnu ustalo na spineni a pak ze me sla jen tmava krev a jen po wc na papire.........a byla jsem tez kolem5-6tt.pak jsem jeste spinila sem tam do 11.tydne.Vim jak se asi citis,me bylo tez hrozne tak moc jsem se o to vytouzene stesti bala............nejhorsi bylo kdyz na utz nebylo videt srdicko...ale o dva dny tam na me blikalo a ja byla stastna i kdyz jsem vedela ze kus cesty nas jeste ceka........na zkratim to...........pote uz tehotenstvi bylo bez problemu a ja to sve skoro 5ti mesicni stesti chovam na ruce..........preji ti at vse dopadlo dobre,musis verit

nicollka
autor
6. led 2011

díky moc, taky mám ráno tmavou krev na wc na papíře, pak do oběda to slábne, odpoledne už třeba nic a ráno zase, jako bys e mi to přes noc hromadilo. Jinak ze mě nejde nic jen na wecku. ...No potěšila si mě že to ještě není ztracené...ale to čekání to je hrůza

vrtenka
6. led 2011

@nicollka Ahojky, já taky krvácela v 5 tt, jela jsem hned na gyndu, tam mi řekli, že je to úplně normální, že patřím k velké většině holek, že se to stává, jak se mimíšek zavrtává ... že jsme prostě náchylnější na to uhnizďování. Dali mi ale prášky, aby jsme tomu krvácení zabránili, beru utrogestan - ten zavádím a pak ascorutin, všechno 3x denně a mám pokoj.

nicollka
autor
6. led 2011

vrtenka 🙂

taky beru utrogestan 3x2 a ascorutin 3x2 od utery ale zatim pořád stejné, žádný ustup :D
Äle pořád hladím bojovnička a domlouvam mu

marketa137
6. led 2011

@nicollka já to ěmla až kolem 10tt a na UTZ byl hematom 😒 , při prvnim těhu jsem taky kolem 12tt krvácela a celkem dost a malej byl ok a když sjem potratila tak to byla jasně červená krev a bylo jí hodně ☹ . Pokud HCG roste a spíš je to tmavá krev tak by to ěmlo být ok, to už je tam někde nahromaděná, možná tam je někde malinký hematom a utrogestan a ascorutin sjme taky brala. celém druhé těhu byl horor ale vše dopadlo dobře 😉

paolin
6. led 2011

@nicollka taky máme za sebou - 5-6.tt rozjetý potrat. dali mi pár hodin. jenže přes noc nic a ráno - světe div se HCG šlo nahoru. jenže na UTZ nebylo vidět žádné mimi..takže cca 14 dní ob den kontrola hladiny HCG v krvi a ultrazvuk. HCG rostlo, ale mimi pořád nikde. už mě doktor posílal na revizi, ale jiný řekl, že ještě dva dny počkáme. a za dva dny srdíčko! byli by nám potratili živé mimi... měla jsem hematom 5x5 cm, takže rizikové těhu cca do 24.tt. nedávali nám i tak naději a teď máme zdravého chlapečka 🙂 pan doktor kroutil hlavou ještě půl roku, jak je to možné, že se mrňousek udržel 😀 no je to divoch a bojovník pořád 😀 jinak hematom zlobil asi do 12.tt, kdy jsem tak 2x jela na pohotovost, protože jsem krvácela a strašně to bolelo. ale krvácela jsem tmavou krev, takže to odcházel hematom. držte se!

nicollka
autor
6. led 2011

no holky díky moc. Já jsem dnes 5+0, viděli sme prázdnou dutinku, zítra utz ani nebude, jen krev. snad zase poroste. hladím bříško a domlouvám mu. beru ascorutin a utrogestan od utery 3x2....ale zatim nic. no ráno tmavá krev plno, pak min a třeba od oběda čisto. a ráno znovu. ale ne a ne už to skončit. Zádné cysty, žádný hematom, nic sme nenašli, jen gestační váček prázdný. Zítra ráno v 9 budu vědět novou hodnotu hcg, dělaji mi obden. Tak určitě dám vědět. Nemám ráno jíst prý kdybych náhodou šla na sál, že by hcg nenarostlo nebo kleslo...to sou šílený nervy. Před dvouma rokama sem potratila v 9tt taky špinění. S prvním mimčem 2006 taky špinění ale to už mam 4letyho chlapečka.

nicollka
autor
7. led 2011

TAk dnešní hcg 8000 pěkně se zdvojnasobilo. jen ze mě šli ráno takové cucky. další odběr v pondělí i utz. to zase bude čekání.

dzein
7. led 2011

@nicollka držím pěstičky, taky jsem špinila a byla jsem v nemocnici. Od 6tt do 7 tt. Mysleli si, že to bude konec, ale mimi se udrželo. Jedla jsem Utrogestan a pořád ležela. A když jsem začala v 7 tt zvracet, tak jsem věděla, že to bude OK 😀

nicollka
autor
9. led 2011

dzein děkuji moc.

No vidim že jsou tu i štastné konce. Krev už se zastavila a špiněni rano jen opravdu malinké. Prsa bolí jako blázen a nechutenství k jídlu. Tak doufám ráno mi řeknou dobré číslo hcg a snad už mě i pustí domů, jestli bude srdíčko.

Já umírám chutí, tak bych si dala hranolky a smažák, nebo pizzu....ach joo

sarusinka
12. led 2011

ahojky, ja nejdriv spinila malinko, potom to ustalo, a rano jsem se vzbudila a krev ☹ jako na ms, na uz, gestacni vacek sice byl, ale nepravidelny. Takze konec. Ale mela jsem docela velky krece v brise. Potrat v 6tt. 😔

marton
12. led 2011

@nicollka Ahoj,taky mám takovou zkušenost.Při posledním těhotenství s dvojčaty jsem krvácela asi jako ty v 5tt a pak ještě za 2 týdny.A to tak silně,že jsem do nemocnice odjížděla smířena s potratem.Miminka byla v pořádku a dnes mi tu spinkaj 5ti měsíční kluci.
Držím pěstě 🙂 .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru