V 6+6tt miminko stále není vidět, máte zkušenost?

jahodarka
23. kvě 2014

Ahoj, nemate nekdo podobnou zkusenost?
Posledni MS 5.4., pozitivni tehotenske testy, podle MS v 5+4 hcg 1563, dnes v 6+6 hcg pres 33 tis.
V deloze je 19 mm dutinka, ale je prazdna, za tyden vyrostla o 4 mm.
V pondeli mam jit na dalsi krev a v utery na lacno na utz, pokud se mimi neobjevi, tak revize...
Podotykam, ze se nam podarilo otehotnet hned po dokojeni, tzn MS byla jeste nepravidelna a mimi muze byt mladsi. Vazne uz by museli delat revizi?

edie13
26. kvě 2014

@pampalin Já si ten kontrolní ultrazvuk v nemocnici musela vyžádat sama, jinak jsme bývali přišli o miminko jen kvůli té .... Škoda mluvit. Ani se mi pak neomluvila!!

alendariela
26. kvě 2014

Jak tu tu čtu , tak přemýšlím, když mě poslali v 8 tt na revizi, jestli to tak opravdu bylo...ale když neviděli srdíčko, tak asi jo, to už nevrátím. Každopádně držím pěsti, ať tu jsou jen dobré zprávy.

jahodarka
autor
26. kvě 2014

Tak holky, dnes jsem byla na krvi. V patek hcg 33 tis. dnes 48 tis., coz je udajne malo... Zitrek pry rozhodne..
Jsem uplne hotova... 😢

maggi
26. kvě 2014

@jahodarka tak to me mrzi. ☹ Ja se v tom hcg teda vubec nevyznam, nevim kolik je malo a kolik hodne, mne doktorka krev ani nebrala... Ale zase kdyz to mas vic nez v patek, tak by to melo byt dobry a ne spatny, ne? No je to na nic.

zabzulka
26. kvě 2014

@jahodarka ahoj, mám bohužel špatnou.. 6+4 prázdný gestační váček, mimi nikde, čekalo se tři týdny, pak revize.. :( držím palce

zabzulka
26. kvě 2014

@jahodarka už jsem si to dočetla do konce. .je to hrozné, chápu Tě.. hodně štěstí

stepankakv
26. kvě 2014

@jahodarka Ahoj, já jsem byla v 8tt dle MS ale podle oplodnění, které jsem věděla přesně na den 7tt a měla jsem prázdny gestační váček bez žloutkového a byla jsem bohužel na revizi :( Dnes bych počkala minimálně do 9tt pokud ti nic není. Krev mi nebrali,kontrolní ultrazvuk v nemocnici nedělali a potom co jsem se dočetla spousty příběhů o tom jak se mimi ukázalo později na to často myslím,ale samozřejmě už to nevrátím :( Být tebou počkám at si pak nic nevyčítáš...

hayete
26. kvě 2014

@jahodarka já mám taky negativní zkušenost, byl jen gestační váček, vysoké HCG bylo příznakem Molárního těhotenství (takže ne vždy je HCG dobré znamení) revize v 8.týdnu. Ale držím palce, aby to dopadlo dobře!

jahodarka
autor
26. kvě 2014

Tak damy, drzte se! Nedalo mi to a zavolala jsem do Gennetu, kde jsem se objednala jako samoplatce, ze to chci mit potvrzene..
Jake bylo moje prekvapeni, kdyz na me z ultrazvuku vykouklo miminko, kteremu krasne tluce srdicko!!!!
Meri 4,5 mm a odpovida 6+5, dle ms 7+2
Nemam slov. Nejlepe utracenych 900,- v mem zivote!!!

maggi
26. kvě 2014

@jahodarka no teda!! Tak to je neuveritelny! 🙂 Gratuluju! A to te tak rychle objednali?

edie13
26. kvě 2014

@jahodarka Gratuluju!!! To je krásná zpráva 🙂

jahodarka
autor
26. kvě 2014

@maggi jj, vzali me hned.
Moc vam dekuju, ale jsem teda fakt v soku, jak se tohle muze v dnesni dobe stat...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru