V 7. měsící těhotenství se mi vrátily nevolnosti

marselina
9. zář 2008

holky,chtěla jsem se zeptat,zda se někomu vrátily nevolnosti.u mě kolem 5měsíce ustaly,ale ted v 7měsíci se mi zase vrací,žaludek jako na vodě sotva ráno otevřu oči.

tiki
10. zář 2008

Mne teda nastesti ne. Tak at se to rychle zase zlepsi!

acinka
10. zář 2008

Mě kolem 5.měsíce taky ustaly...začátkem 8 měsíce jsem začala zase zvracet anebo mi po ránu bylo prostě blbě. To trvalo asi tak dva týdny...pak jsem usoudila, že se malá asi otočila a začala tlačit na žaludek. No a teď sice nezvracím, ale celé dopoledne mi je vždycky všelijak...rozdýchávám vše co sním ☹ Ale už to tu chvilku snad vydržím 😵 Tak přeji ať to co nejdříve přejde 😉

campi
10. zář 2008

Doufam, ze to je jenom nejaka nahoda, ale od pondělí je mi každý den dost blujno. Nevolno se zvracením mi bylo cca do 14-15tt a doufám, že se nevolnosti nevrátily! ☹

sarkal
10. zář 2008

Ahojky mě kolem pátého měsíce nevolnosti zcela ustaly a že jsem si vytrpěla a teď jsem v sedmém a občas mi je nevolno do té dvanácté hodiny,už nezvracím,ale kolikrát je to jentaktak,teď mě občas pálí žáha.

helcah
10. zář 2008

No tak mě se vrátily nevolnosti asi tak před týdnem a od té doby mě pronásledují dost často. Vůbec mi bývá celkově dost zle, úplně stejná hrůza jako na začátku. Žáha mě pálí téměř permanentně a to dost, už jsem z toho i zvracela a v noci se budím a musím si brát prášky. A doufám že to nebude ještě horší ten poslední měsíc.

helcah
10. zář 2008

I když ranní nevolnosti to nejsou, mě už od začátku těhu bylo blbě spíš odpoledne a nejvíc večer.

heresta
10. zář 2008

Ahoj, ja mela nevolnosti do 3 mesice a vratili se mi v 6mesici.. ted na konci to docela jde 🙂

koccour
10. zář 2008

Ahojky, tak mě bohužel nevolnosti to teď nepřešly vůbec. 😒

marselina
autor
10. zář 2008

holky tak to jste mě docela potěšili že nejsem sama,já se už bála že není něco v pořádku,říkám si jestli to není třeba i počasím,ale moc tomu nedávám.na hrudi jako bych měla balvan,docela blbě se mi někdy dýchá a nemůžu ani sedět,jen ležet,o jídle ani nemluvím a pálení žáhy je také na denním pořádku až je mi z toho na zvracení.

casiopeia
11. zář 2008

Je holky to jsem ráda, že v tom nejsem sama. Už jsem si připadala jak nějaký exot. Žaludek mám permanentně nějaký nevlastní 😅 😅 😅 ale do toho mám občas i průjem. A vůbec teda nevím co mám jíst. Co s tím děláte?

gabka.d
11. zář 2008

Hoky tak já taky přispěji svou troškou...
Nevolnosti jsem měla asi do 12tt, ale to teda brutální, teď nemám nevolnosti jako takové, ale vadí mi různé vůně, můj oblíbený osvěžovač vzduchu jsem musela vypnout, nedalo se to snést 😲 ...a žáha mě pálí tak že jednou snad uhořím 😅

nevesta2009
12. zář 2008

Holky je normální když se těhot.nevolnosti dostaví až v 6tt? Od počátku nic a posldení 2 dny mám pocit že se pobl..... 😖 😖 😖

koccour
12. zář 2008

Nevesto2009, to je úplně normální, 6tt je ještě hodně na začátku a nevolnosti se Ti mohou dostavit kdykoliv během těhotenství. Já zvracím ještě to teď. Palí mě žáha denně, bez tabletek Rennie (které mohou užívat těhotné) bych nemohla existovat. Také se mi špatně dýchá, nechce se mi vůbec chodit, jsem z toho hned unavená nebo jednoduše se mi udělá blblě a zvracím.

nevesta2009
12. zář 2008

Juj tak to je pech...právě jsem hodila kosu v práci.To není moc radostné 😖 😖 😲 Tak snad to bude třeba jen ráno, teď už jsem v pohodě 🙂)

ava
12. zář 2008

nevesta : 🙂 at se brzy citis lip! Ja jsem mela dopoledni nevolnost zatim jen jeden den a jinak se citim tak divne, jako po flamu, v pusu divny pocit, ale na zvraceni to neni...snad uz to neprijde. Rano, kdyz vstanu, jsem jako rybicka, ale pak se to behem dne mirne zhorsuje 😒

majka07
12. zář 2008

nevesto, já měla nevolnosti až od konce 9 tt až do 17tt a pak se mi vracely od 26 tt a to až do 38 tt, bylo veselo, ale ten poklad za to stál 😵

luca76
26. zář 2008

mě taky ustaly nevolnosti kolem 13 tt, ale ted se mi často vrací divný tlak v žaludku, pocit zvracení, průjmy a tak. Sice už nezvracím, to ne, spíš je to jen takový pocit rozházenýho žaludku. Horší ale je, že mám pořád děsnej hlad a nedokážu se ovládat, takže toho spořádám na posezení jak stokilovej chlap. a pak je mi o to víc blbě 🙂

campi
26. zář 2008

V poslednich 14 dnech mam porad pocit preplneneho zaludku. Mela jsem na snidani croissant a hrnek caje a mam pocit jako bych sezrala vola. Mimčo je asi teď v takové poloze, že tlačí na žaludek a všechno se mi pak vrací, nemůžu se po jídle ani předklonit. Přitom jsem usínala hladová. Na jednu stranu je to ale dobře, že nezvládám jíst za dva. Jak by to po porodu vypadalo, že?

luca76
26. zář 2008

campi: to já nejím za dva, ale aspon za pět! ach jo, to bude po porodu otesánek.... 🙂 Když já mám pořád takovej hlad....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru