V 8tt srdíčko miminka chvilku bilo, poté zas ne

lucykal
21. bře 2014

Ahojky jsem tu nová.
Dnes bych podle MS měla být 7+4.
5.2. jsem byla 5+1 a byla jsem jen na utz na potvrzení těhu plod odpovídal 5tt.
Včéra jsem byla na prohlídce u svého gynekologa, od 5tt prý plod vyrostl tak jak by měl, ale nezdálo se mu srdíčko chvilku bilo a poté zas ne( prý většinou když hýbnul sondou.), ale nevím třeba i jindy, já už ho potom moc nedokázala vnímat co říká.
Stalo se to některé z vás? Pan doktor si sám nevěděl rady.
Myslela jsem si, že buď akce je nebo není.
Jdu tam zase za týden musím říct, že to bude nejhorší týden mého života asi.
Řekl mi, že buď došlo k oplození později a nebo to bude špatné uvidíme ve čtvrtek.
Nijak tomu nepomohu vím, snažím se nesmutnit být pozitivní, ale ono to nejde.
Nevím co si mám o tom myslet nechápu to. Nekrvácím nešpiním nic.
Chtěla jsem mít přítele na utz říkal , že u všech nejdřív zjišťuje jak to je, že se pak to říká blbě oběma. Ale on mě ho nakonec zavolal.

Děkuji za odpovědi

monasek84
21. bře 2014

Ahoj 🙂 osobne si myslim to, ze srdicko chvili bilo a chvili ne je hloupost... proste bud bije a nebo ne.... u me si tim v 8.tt taky nebyl jistej a v 9.tt uz bylo krasne videt, mela jsem ovulaci pozdeji, tak proto to tak bylo... pokud je ti dobre, nekrvacis atd, tak by to mohlo byt ok. Jak dlouhe mas cykly?

eavinka
21. bře 2014

Ahoj, hlavně odpočívej a buď psychicky v pohodě! Moc držím pěsti.

mymetka
21. bře 2014

To je blbost, nemůže bít a pak nebít a pak zase bít. Buď bije nebo nebije. Jak začne jednou bít musí bít až do smrti, tak to je vyrobené. Jediné co to zvrátí je resuscitace. Takže klid. Doktor měl špatnej den nebo vlčí mhu, nebo to byly dvojčata a jedno z nich to nezvládlo. Ale to je jedno. Důležité je být v klidu, psychicky. Prostě to neřeš, stejně nemáš jak tomu pomoct i když by ses stavěla na hlavu. Takových katastrof už jsem tu četla a za týden bylo všechno v normě. Takže dokud nebude jistý negativní ortel, tak se tím vůbec nezabývej. Držím place, sama jsem teď 9tt a ne vše je ideální, tak si dovedu představit jak ti asi je.

megy
21. bře 2014

no, když dr. hýbe sondou, tak jasně, že těžko může analyzovat srdeční akci 🙂 když už ji viděl, tak tam je, když pohne sondou, tak se obraz trochu může ztratit a tím vyvolat pocit, že srdíčko nebije - zvlášť, když je to o milimetrech a ani to ne 🙂 tohle bych nebrala v potaz. vše odpovídalo velikostně, takže bych se neznepokojovala 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru