Vaginální zánět v prvním trimestru. Prosím o radu

atylda
14. pro 2013

Dobrý den, potřebuji radu - jsem v 9tt a pravděpodobně mám nějaký vaginální zánět. Nikdy jsem to neměla, takže si nejsem jistá. Mám svědění v poševní oblasti, hlavně při močení, ale zánět močáku to určitě není, to znám moc dobře. Občas mě také píchá v podbřišku, předtím nikdy. Musím na pohotovost? Ohrožuje to nějak miminko? Předem vřele děkuji za rady, sama nevím co s tím. :(

pisjutynka
14. pro 2013

@atylda Ahojky, já měla se záněty během těhu taky problémy. Miminko to nijak neohrozí, dr mi na to předepsal čípky, které jsem pak brala. Takže být tebou, sjedu si na gyndu a řeknu to svému dr, aby tě začal léčit, ale bát se nemusíš. Co se týče toho píchání v podbřišku, tak to je tím, jak se roztahuje děloha.

winterska
14. pro 2013

@atylda ahoj, začínám 12tt a před cca 3 týdny jsem měla podobné problémy se svěděním, v lékárně mi sice dali canesten (ale měla jsem pocit, že to po něm svědí ještě víc), až po kontrole u svého gyndr mi dal čípky, které se zavádí na noc a během pár dnů svědění bylo pryč..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru