Ve 13tt stále cítím asi aceton, jak se toho zbavím?

martina0386
26. čer 2014

Ahoj, prosím o radu, pokud má někdo podobnou zkušenost. Jsem ve 13 tt a už týden cítím v puse a v nose snad aceton nebo benzín, a to nonstop, je to otravný, nevím, jak se toho zbavit nebo z čeho to může být? Na krvi jsem byla, cukrovka je vyloučena. Máte prosím někdo podobnou zkušenost? Díky

fressa
26. čer 2014

Určo..to jsou holt pachy a pachutě 🙂 Je to normální

renca_hanych
26. čer 2014

@martina0386 dobrý večer, osobní zkušenost nemám, ale moje sestřenka má cukrovku od malinka, vy ji sice nemáte jak píšete ale u ní když vždy cítí aceton tak to je problém s ledvinami....pokud to přetrvává tak bych asi vyrazila k dr. nebo si tam aspon cinkla 😉

kathy.skal
26. čer 2014

aceton je prý cítit při dehydrataci 😉

mircisek
26. čer 2014

Moje mamka to se mnou měla celé těhotenství. Prý jsem ji totálně vysávala, prostě se jí neskutečně zrychlilo spalování, ať jedla a pila, jak chtěla, prostě to tak bylo. Prý to není až tak běžné, ale vcelku neškodné. Ale stejně bych se asi zmínila dr.

zickemartina
26. čer 2014

Aceton mam spojenou s cukrovkou - pokud ji na sto procent muzes vyloucit, budou to asi jen prehnana citlivost na pachy - Radsi se porad ale s doktorkou - co kdyby - jinak ocuchavej veci v okoli - ja vim ze pred tehu jsem prala v arielu - a od tehu ho nemuzu citit je mi z nej na nic, pachy cizich lidi jsem vnimala jinak a dokonce i pach sveho tela - hormony.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru