Ve 24. tt mě bolí na levé straně břicho, nad podbřiškem

pajatehule
25. srp 2011

ahoj mám prosbu dnes mě nějak bolí na levé staně břicha spíše nad podbříškem jsem ve 24TT a nevím co to může být. mám strach jestli se něco neděje s mimčem jsem prvorodička

svija
25. srp 2011

A bolí tě to v klidu nebo při pohybu? Mě takhle zase bolelo napravo, hlavně při chůzi, jak se natahovaly ty děložní vazy. Občas jsem se musela zastavit a rozdýchávat 🙂 . Tuším, že to trvalo cca od 20tt až skoro do porodu 😉 .

dilemma
25. srp 2011

no pro jistotu si zajdi zitra rano k dr🙂 budes mit veci jistotu nikdy nevis radeji jit tam zbytecne🙂

rebelie
25. srp 2011

Já občas pociťuju něco podbného jako popisuje svija a nějak vnitřně cítím, že to je od svalů či vazů, ať už děložních, nebo břišních, takže to moc neřeším... Ale je to spíš, že mě to tam občas jakoby "zatahá", není to nějaká vytrvalá bolest... Taky Ti může tvrdnout břicho, ale to zatím nevím, jak přesně to vypadá (jsem taky 24tt, nebo už 25). Každopádně návštěvou lékaře, nebo aspoň telefonickou konzultací nic nezkazíš...

monny89
25. srp 2011

Ahojky, ano natahují se vazy, rozestupují svaly, a roste děloha.. Mimčo potřebuje místo, takže to ještě nějakou dobu bude nepříjemné, ale není to nic, čím by jsi se měla znepokojovat 😉

pelenka
25. srp 2011

jsou to vazy, taky me to nekolikrat postihlo, jednou jsem uz skoro jela do nemocnice, ze je to slepak🙂. Bolelo a pichalo to nekdy i vytrvale nekolik hodin v klidu i pohybu, ale nakonec to preslo...

kathyna
25. srp 2011

ahoj, já to měla taky, bolelo mě to hrozně, že jsem se kolikrát nemohla ani narovnat a musel jsem zůstat předkloněná nebo na bobku....radši jsem zajela k doktorovi, ten udělal utz a potvrdil, že je vše v pořádku, že jsou to ty vazy a možná srůsty po laparoskopii. Omlouvala jsem se, že jsem zbytečně plašila, ale on mě ujistil, že je lepší plašit a jet k Dr. než se stresovat a kdovíco si hrozného myslet to neprospívá mimi. Tak radši zajeď k Dr., ať tě uklidní🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru