Ve 24tt je miminko hlavou dolů, máte zkušenost?

romanamoravcova
27. čer 2014

Maminky, mám otázku, jsem ve 24tt a miminko leží stále hlavou dolů, ikdyž už by nemělo....mám strach, aby až by se mělo teprve hlavou dolů otáčet to reflexně neudělalo a nebylo dole nožičkama, nemáte s tím někdo zkušenost?

abalajda
27. čer 2014

Třeba uz tak zůstane,jeste ma i tak dost času se otočit i dvakrát,ale myslím,že zůstane,tak jak je. Naše malá si doslova sedla mě do pánve a zůstala tak celé těhotenství,takže šla KP.

pisisvori
27. čer 2014

Dcera byla taky uz urcite v 28tt hlavou dolu a uz v tehle poloze zustala.

eldrag
27. čer 2014

ja měla syna hlavou dolu od začátku, chvíli plaval na bok ale když zacalo být těsno zustal hlavičkou dolu až do konce :D

fykyska
27. čer 2014

ve 24 tt má ještě hromadu času na to aby udělalo třeba 10 kotrmelců tam a zpět 🙂 😝

Neboj se, ono každé dítě je osobnost už v bříšku takže ví co děla.. Některé děti co jsou např. KP jsou schopné se klidně otočit ještě ve 36tt aby se porodily normálně zažila jsem to i u dvojčat kdy jedno bylo KP a druhé normálně a pak se to jedno otočilo aby byla obě hlavou dole - nemožné 😀 ale stalo se 😀
Některe jsou zase kaskadéři a ve 35tt + se otočí na konec pánevní a neudělá s tím nikdo nic.
A tak myslím že ve 24tt je ještě brzo na to dělat závěry jakým ,,koncem" se porodí nebo jestli se otočí 😉
Až tak kolem 32tt +je fajn když jsou hlavou dolu do té doby 🙂 😎 chce to hlavně klid 😉 😉

lleennaa
27. čer 2014

první syn byl také hlavou dolů úplně od začátku, co to doktor začínal zapisovat, počítám, že taky kolem toho 25tt, druhý syn byl jednou tak, podruhé tak, definitivně se přetočil až asi v 37tt. Už jsem se smiřovala s koncem pánevním a císařem a nakonec se umoudřil :D

baffiny
27. čer 2014

ten můj je taky hlavou dolu někdy od 26 tt 🙂 a jsem 32 a je pořád hlavičkou dole a doufám, že už se neotočí... ale jak se tu píše, může se otočit hodněkrát a nebo vůbec 🙂 ségra měla oba dva rovnou hned hlavou dolů až do konce 🙂

lukza
28. čer 2014

Můj syn od druhé genetiky stále hlavou dolu a už se neotočil 🙂 a první syn od druhé genetiky hlavou nahoru a taky se už pak neotocil takže když je hlavou dolu bud rada a přejí at tak už zůstane🙂

fiollette
28. čer 2014

Kamarádka ho měla od určité doby napříč, už ji plánovali císaře a mimčo se týden před plánovaným porodem otočilo hlavou dolů 🙂

terezapetrova
28. čer 2014

predcasna starost.. bud rada, ze uz je hlavou dolu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru