Ve 24tt mám bakterii E.coli, máte zkušenost?

mabe
10. črc 2013

Ahoj, dneska jsem se dozvěděla, ze mam v pochve bakterii Ecoli, dost me to vydesilo. zítra mam jit k dr. pro ATB. mate s tim nektera zkušenost? clanky na netu me desi - jako predcasny porod, potrat,..... 😒

jennnyg
10. črc 2013

Ahoj, nechci te desit, ale to, co jsi napsala muze byt pravda..Drzim ti palce, me to bohuzel diky E coli dopadlo nejhur, jak to dopadnout mohlo.. :(

mabe
autor
10. črc 2013

@jennnyg no tak dekuju za odpověď, je me to lito 😢

ludva
10. črc 2013

@mabe Zkušenost nemám, ale snad se na bakterii přišlo včas a stačíte se přeléčit ATB 😉 Držím pěsti 😉

aja.f
10. črc 2013

E. coli je pěkná potvora, když je jinde než ve střevech, ale většinou dobře reaguje na ATB. Pokud nedochází k otevírání porodních cest a není jiná komplikace u mimi, tak je třeba být ostražitá, ale ne panikařit... 😉 . V každém případě, pokud jde o masivní infekci, tak to lékař pozná bez stěrů a řešilo by se to ihned hospitalizací + silná ATB, pokud to tak zlé nebylo a pouze se našlo "pár" bakterií ve stěru, tak to opravdu stačí preventivně přeléčit. Někdy je lepší si články na netu nečíst, člověk pak není tak moc ve stresu... 🙂.

pajamo
16. črc 2013

Mela jsem kolem 14tt myslim v moci, dostala jsem atb a vse ok.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru