Ve 28tt mě píchá vpravo nahoře u žeber, je to žlučník?

zlatik1
6. bře 2014

Ahoj holky, potřebuju radu a nějak jsem nenašla. Měla jsem problém se žlučníkem asi v 16 letech od té doby nic až teď v těhu, jsem v 28 tt a začlo mě píchat v pravo nahoře u žeber až tak že se nenadechnu. Je na to něco v těhu, nebo by to mohl být jen natáhlý sval? Prosím poraďte.

konikova
6. bře 2014

@zlatik1 nemam zkusenosti se zlucnikem a nevim jak se projevuje ale ja jsem ve 35.tt a uz delsi dobu me bolivaji zebra..doktorka rikala ze ditko je vysoko a tlaci mi na ne a ze se i ty zebra napinaji a jako by roztahuji...takze je to normalni..ale ve tvem pripade nedokazu poradit

zuzlinka92
6. bře 2014

Tohle píchání jsem měla tak,když jsem byla těhu.A většinou jsem si natáhla sval,jak jsem se snažila uhýbat miminku a někdy i od zad.No a asi to dělá u rostoucí miminko 🙂určitě bych se nebála 🙂

karlalala
6. bře 2014

Žlučník by se asi projevoval jinak 😉 Pokud to máš normálně a né jen po tom, co si dopřeješ něco, co zrovna není příklad zdravé výživy, tak je to v pohodě 🙂 Mimčo hold potřebuje více místa.

lenkalenulka
6. bře 2014

Muze se ti ten zlucnik ozyvat, vse je stlacene tak urco zajdi k mudr myslim ze udelaji jen ultrazvuk a budou te hlidat

molea
12. bře 2014

Ahoj,ja mela to sama az jednoho pěkného dne jsem zkoncila stim naphootovosti.Davali mi kapacky magnezia a domu jsem dostala v tebletech zelezo a megnezko.Od te doby mam klid🙂

mandarinka7
3. kvě 2014

ahojky holky chtěla bych se zeptat... Měla jsem dostat menstruaci 26.4 a dnes je 3.5. 2014... a nedostala jsem je, bolí mě v podbříšku cítím tam i nějaké to píchnutí, mužu byt těhotná? děkuji za odpověd

terkabici
27. kvě 2014

Mno mě bolí už asi měsíc na pravé straně pod žebry a je to dost nepříjemné, doktorka mi řekla, že je to asi žlučník a že mám držet dietu. Když jí držím fakt přísně, tak to je lepčí, ale jakmile si dám něco ,,,navíc" tak to zas začne. Teď mi do toho začalo bolet, nebo spíš vystřelovat, na pravé straně pod lopatkou a nemůžu kvůli tomu pořádně spát a prý je to k tomu žlučníku. Co sem tak četla, tak s tím má problém spoustu maminek a kromě diety na to asi v těhotenství nic není... Já sem si koupila žlučníkový čaj a jednou denně ho piju, některým maminkám ještě prý zabírá mátový čaj, ten musím teprve zkusit... Jinak jsem zaslechla, že žlučník bolí v těhotenství, když se čeká holčička rostou jí vlásky :D

tehulka12
27. kvě 2014

@terkabici No,jaky mas tlak?Nemusi to byt jen zlucnik,taky treba jatra.Nebrala ti pani doktorka krev na biochemii?Jestli ne,tak bych ji asi poprosila,at mi to nabere.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru