• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ve 29tt krvavý hlen, mám jet na pohotovost?

30. prosince 2013 
Těhulky, prosím poraďte :slight_smile:
Jsme 29tt a včera odpol a dnes večer jsem šla na wc a utřela jsem si krvavý hlen, ale jinak mam klasicky bílý výtok pořád.. Semtam mám trochu bolest na stranách podbřišku a zdá se mi že mi malá tlačí na spodek....Mám jet radši na pohotovost? Máte někdo zkušenosti?
27. pro 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
urcite hnedka, je lepsi jet zbytecne..........
27. pro 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@banny1986 O tom ani neštuduj a mazej!
27. pro 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
muze to byt krvaceni po vysetreni nebo odchod hlenove zatky me odchazela 3tt...a jeste jsem i tak prenasela ale to byl 37tt a stejne vyvolavali v 42+0 ale urcite jed do porodnice....lepsi zbytecne nez pozde! ja tam taky 2 krat jela:slight_smile:
27. pro 2013 ve 20:48  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
rychle jeďte, držim palce :slight_smile:
28. pro 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
|Maminky, dneska jsem radši jela k doktorce, bohužel tam nebyla, takže jsem jela na porodní sál, kde mě vyšetřila paní doktorka a řekla mi, že se to stává, že praskne nějaká žilka. Nic na mě neshledala co by bylo špatně. Jsem ráda a jsem klidná :slight_smile: tak jen pro vysvětlení.. :slight_smile:
30. pro 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@banny1986 To je dobře, ale určitě je lepší vždycky se nechat vyšetřit. Já po takové příhodě z nemocnice už neodjela a ležela jsem tam.
30. pro 2013 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek