Ve 29tt krvavý hlen, mám jet na pohotovost?

banny1986
27. pro 2013

Těhulky, prosím poraďte 🙂
Jsme 29tt a včera odpol a dnes večer jsem šla na wc a utřela jsem si krvavý hlen, ale jinak mam klasicky bílý výtok pořád.. Semtam mám trochu bolest na stranách podbřišku a zdá se mi že mi malá tlačí na spodek....Mám jet radši na pohotovost? Máte někdo zkušenosti?

ija1
27. pro 2013

urcite hnedka, je lepsi jet zbytecne..........

werinka1
27. pro 2013

@banny1986 O tom ani neštuduj a mazej!

kacenka1979
27. pro 2013

muze to byt krvaceni po vysetreni nebo odchod hlenove zatky me odchazela 3tt...a jeste jsem i tak prenasela ale to byl 37tt a stejne vyvolavali v 42+0 ale urcite jed do porodnice....lepsi zbytecne nez pozde! ja tam taky 2 krat jela🙂

mafeska
28. pro 2013

rychle jeďte, držim palce 🙂

banny1986
autor
30. pro 2013

|Maminky, dneska jsem radši jela k doktorce, bohužel tam nebyla, takže jsem jela na porodní sál, kde mě vyšetřila paní doktorka a řekla mi, že se to stává, že praskne nějaká žilka. Nic na mě neshledala co by bylo špatně. Jsem ráda a jsem klidná 🙂 tak jen pro vysvětlení.. 🙂

werinka1
30. pro 2013

@banny1986 To je dobře, ale určitě je lepší vždycky se nechat vyšetřit. Já po takové příhodě z nemocnice už neodjela a ležela jsem tam.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru