• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Velká cysta v těhotenství. Máte zkušenost?

4. května 2009 
Ahoj.
Jsem v 6. týdnu a doktor mi kromě gestačního váčku s miminkem našel na ultrazvuku i 6 cm velkou cystu (nejspíš hemoragickou). Máte s tím někdo zkušenosti? Doktor mě upozornil, že musím dávat pozor, aby mi nepraskla... Stalo se to někomu?
21. dub 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
já jsem měla taktéž na začátku těhotenství cystu velkou 13cm. Měla jsem velké bolesti v podbřišku. Nesměla jsem zvedat nic těžkého a celkově se šetřit. Doktoři říkali, že když mne bude cysta bolet, že se musí v 15tt odooperovat. K tomu ale naštěstí nedošlo, protože se mi začala sama ztrácet a tudíž i bolest vymizela. V 17tt jsem už cystu neměla žádnou. Držím palce ať se ti taky vstřebá. :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, mne byla cca v 9tt odstranena dvoukomorova cysta cca 12 cm, protoze me fakt hodne tlacila a trosku se zvetsovala, tak mi u apolinari udelali transvaginalni punkci, tzn ze mi ji odsali spodem, je to asi mesic, pristi pondeli jdu na UTZ, tak snad se mi neudelala znova

pokud mas cystu "jen" 6 cm, tak to dr vetsinou neresi, pokud neroste, tak te budou jen pozorovat, pry kolem 12-14 tt cysty samovolne zmizi
4. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek