Velké bolesti zad v 16tt, máte stejnou zkušenost?

romuska
20. bře 2013

Ahoj holky mám na vás dotaz.. zhruba od 16tt mě šíleně bolí záda a podbřišek 😒 Vím,že je to vše jak se mi roztahuje děloha. Posledních 14dní je bolest šílená bez prášku neusnu,přes den moc nefunguju ☹ Parelen beru 2krát denně bylo mi řečeno že to nevadí,ale přesto mám strach. NĚKDY MUSÍM VZÍT I ibalgin 200.Má někdo stejnou zkušenost,? Opravdu brečím bolestí.Cvičím, chodím na masáž,nic nepomáhá:- ☹ Uleví se mi nebo to už budu mít do konce těhu?? Je to mé 3 těhu a předtím jsem to nezažila ☹ prosím poradtě

lv
21. bře 2013

obávám se, že tě neuklidním, u mě to bylo do konce těhoteství, u obou jsem tahala nohy za sebou, chodila jak kačena..s rezervou mi schválili lokální gely na záda, Veral.

sygy
21. bře 2013

Ahoj, já Tě moc nepotěším, ale měla mám stejný problém už od 9tt ☹ Je to také me třetí těhotenství, ani paralen ani ibalgin mi nepomohl, vetsinou me zada boleli v noci a k ranu, takze jsem vubec nespala, na chvilku mi pomohlo teplo na zada, ale bolest byla hned zpatky, brecela jsem cele mesice bolesti, chodila jsem od lekare k lekari, nikdo si nevedel rady, az na ortopedii me poslali k fyzioterapeutce, ktera mi napsala specialni RHB, ale tam jsem byla objednana az za 2 mesice, takze jsem mezi tim trpela dal. Mezi tim jsem podstoupila amniocentezu, a nekolik dni po ni, kdy jsem musela lezet v klidu byli bolesti nejhorsi. Pak se stal zazrak a bolesti jsou mirnejsi, samy od sebe. Ted jsem v 24tt a bolesti mam , ale jsou snesitelnejsi nez na zacatku tehotenstvi, ted uz to asi jiny nebude, budu to muset do porodu vydrzet. Drzim pesti, at se bolesti zlepsi 😉

speedygon
21. bře 2013

Záda pobolívají, ale dá se to...někomu pomůže cvičení, někomu třeba plavání...rozhodně ale neber Ibalgin!!! Ten se v těhu vůbec nesmí!!! Paralen nevadí.

anetka1701
21. bře 2013

měla jsem to v minulým těhu... byla jsem i na neurologii a doktor dovolil 3xdenně 2paraleny500 najednou. To pomohlo... A taky suchý teplo - nahřívat si záda dečkou...

peta_voj
21. bře 2013

ahoj, taky jsem trpěla v těhotenství bolestma v podbřišku a tvrdnutím celého břicha. Gynekolog mi předepsal hořčík (Magnesium 500mg). Může se brát až 6 tablet denně a docela mi to pomáhalo.... myslím, že by to bylo "zdravější" než ten paralen, tak to vyzkoušej.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru