• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Víte, čím může být způsoben a co je hydrops plodu?

28. července 2013 
Moje švagrová je ve 32tt a při kontrole jí zjistili, že miminko je celé oteklé - tváře..a kolem celého těla..asi v podkoží.. Již 14 dní je v nemocnici - píchají jí inzulín, protože rovněž zjistili neléčenou těhotenskou cukrovku a stále neví, jestli otok miminka je způsoben touto cukrovkou nebo se jedná o něco jiného. Máte někdo podobnou zkušenost? Lékařky nazívají otok hydropsem..k tomu jsem našla na internetu samé hrůzostrašné vyhlídky..
30. pro 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, máš pravdu, že hydrops opravdu nemá dobré vyhlídky, bohužel. Miminko může být chudokrevné, což způsobuje narušení stěny cév a následnou poruchu distribuce vody v těle miminka. Příčina může být i neléčená těhu cukrovka,ale také může být problém ze strany miminka. Švagrová také mohla prodělat nějakou infekci, nebo může mít také onemocnění krve, např.těžkou chudokrevnost. Také záleží v jaké místě doktor nahromadění tekutiny objevil (srdce, bříško,hlavička..). Léčba vlastně neexistuje, spíše je to jen snižování následků komplikací. :cry: Pročti si různé diskuse maminek o tomto onemocnění. Moc jsem tě nepotěšila, to je mi líto, ale je dobré vědět co a jak. Držím moc pěstičky.
30. pro 2012 ve 21:58  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Já jsem musela těhotenství ukončit ve 21tt obrovský hydrops plodu....bylo mi z toho ouvej ještě dost dlouho....ale opravdu to má hrozné důsledky...nedá se léčit.....kdyby si někdo o tomto chtěl popvídat, tak klidně může...na internetu se o tom moc nepíše.....
15. čer 2013 v 16:45  •  čeká miminko, termín má v lednu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den před měsícem jsem v 26 tt musela přerušit tehotenstvi lékař našel obrovsky hydrops plodu dcera se po 3 dnech vyvolávání porodu narodila a po 2 h zemřela.Cekam na vysledky z patologie všechny testy byly negativni. Mohu poprosit mate někdo zkusenost hydropsem non imunim ? Po jake dobe jste otehotneli znovu. Děkuji za Váši pomoc
28. črc 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek