• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vodnatý výtok po globulus cum natrium tetraborici?

2. února 2017 
@vodvarkova To je dobře, že jsi jela, aspoň si už s tím nebudeš dělat starosti. Já tě úplně chápu, v prvním těhotenství jsem potratila a v tom druhém jsem se hodně bála, aby se něco nestalo. Ale všechno dobře dopadlo :slight_smile: A u tebe to taky dobře dopadne :wink:
1. říj 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@llluckaaa díky moc mi vaše podpora pomohla se rozhoupat a jet... snad už to bude všechno v pořádku.... on někdo kdo má těhu bez potíží tyhle starosti nepochopí.... díky že jsou i lidé kteří pochopí, poradí a pomohou....
1. říj 2013 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodvarkova jasne, neni zac, hlavne, ze je to ok... jsi aspon klidnejsi, ne? :slight_smile:
1. říj 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino promin, ale me praskla voda 23+4, takze podle Tebe je kravina kdyz ma nekdo takove obavy? Tenkrat se me tu take pulka lidi vysmala, ze se me tolik vytoku po cipkach nezda.... Minimalne me to od Tebe prislo nevhodne, akorat mela strach o miminko a o to, jeslti je vse v poradku. Trocha empatie by neskodila
1. říj 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@mitote jo určo jsem klidnější, ale zarazil mě zda tam nechci zůstat... jsem z toho nějaká přešlá, ale určitě jsem ráda že je vše ok...
1. říj 2013 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodvarkova ja si myslim, ze oni to automaticky nabizi.... tak podepsat po tom reverz nechtel ne?
1. říj 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mitote ne to určitě nechtěl, jen řekl že pro můj klid, abych byla v klidu že mužu zůstat na pozorování, byl opravdu velmi ochotný a hodný...
1. říj 2013 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ty globule vám pomahají? dnes jsem je dostala také, tak večer vyzkouším, jen by mě zajalo, za jak dlouho se dostane úleva :slight_smile: Děkuji
8. črc 2016 v 18:48  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidávám se k těm, který se po zavedení teto globule lekly výtoku, jely radši na pohotovost a potvrdil se odtok plodovky. Jakmile se vám nebude zdát mnozstvi výtoku, neváhejte a jeďte to nechat zkontrolovat..
17. srp 2016 ve 22:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím, můžete napsat, jestli vám ty globule pomohly. Já jsem je dostala od doktorky na tři dny, ale pořád mám výtok a mírné svědění. Tak nevím, jestli pokračovat dál. Na konktrolu jsem objednaná až za 3 týdny. Taky jsem po nich neměla tak moc mokrou vložku, jak se výše popisuje. Díky moc za reakce.
2. únor ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek