Vodnatý výtok po globulus cum natrium tetraborici?

vodvarkova
1. říj 2013

Chtěla bych se zeptat zda máte někdo podobnou zkušenost jako já... jsem 26+4tt, v kultivaci z pochvy my vyšly kvasinky, i když jsem neměla žádné problémy, lékař mi napsal přípravek Macminor, a po něm příšerné pálenía svědění celý den tak jsem ho vysadila, asi alergie.
Tak mi doporučil Globulus cum natrium tetraborici, s nimi žádné pálení a nic podobného nemám jen se vždkycky vzbudím cca3h po aplikaci uplně mokrá, třeba celá vložka.... tekutina je čirá, bez zápachu .... mám strach zda nejde o plodovku.... ale říkám si že přes den vůbec nic, tak je mi divné že by mi odtekla vždycky jen po té globuli.... poradťě prosím... díky

evitaa
1. říj 2013

Nevím, jestli to není vtip, ale každopádně ta globule, když se rozpustí, musí někudy ven. Jak někoho může napadnout, že odtéká plodovka! Nechápu.

vodvarkova
autor
1. říj 2013

@evitaa je jasné že globule musí ven, ale toho výtoku je opravdu velké množsvtví... globule je maličkatá a po 3h je klidně plná vložka... musí sebou stáhnout i nějakou tekutinu asi ze sliznice... čekala bych výtok v menším množství s třeba žlutou barvou a ne takhle... to když chce člověk vstát normálně to uplně šplouchne... asi tak 10x víc než při menstruaci... je to prostě divný pocit a strach o mimčo, ne hloupý vtip...

speedygon
1. říj 2013

@vodvarkova také jsem tyto globule měla a výtok taky...nebyl silný pokaždé, ale i velkou dávku jsem zažila...neboj, plodovka to není, ta je narůžovělá 🙂

pehu
1. říj 2013

Mě lékařka upozornila, že to ta globule dělá, ať se neleknu. Taky jsem měla jednou i přes normální vložku mokré kalhotky.

llluckaaa
1. říj 2013

@vodvarkova Mně vždy po zavedení masti nebo globule pak něco vyteče. Vzala jsem si jednu i ke konci těhotenství a ráno mokro. Pro jistotu jsme vyrazili do porodky a cestou mi začly kontrakce 😒 Ale u tebe je brzy, já to měla ve 38 tt.

llluckaaa
1. říj 2013

@evitaa Proč by to někoho nemohlo napadnout? Mě to napadlo taky, vyrazila jsem do porodnice a cestou začaly kontrakce 😀 Byla jsem ale ve 38tt.

paulittav
1. říj 2013

Já tyhle globulky čas od času v těhotenství taky užívala na kvasinky, když mě přepadly... a opravdu to dělají, že hodně "tečou", taky jsem kolikrát měla mokrý kalhotky i přes použitou vložku :o)

vodvarkova
autor
1. říj 2013

@speedygon no já je užívám 4 dny a pokaždé mi toho přijde docela dost... jsem z toho uplně hotová... vložka vždycky prosáklá....

vodvarkova
autor
1. říj 2013

@pehu kalhotky už jsem měla jednou taky mokré.. ☹ a jinak vždycky vložka plná snad se nic neděje...

saminomimino
1. říj 2013

@vodvarkova tak nevím zda si děláte srandu,ale globule je vodnatá po ruzpuštění to musí někodu ven,tedy to pomale vytíká z pochvy,ta plodovka mně pobavila,zksute nejdřív zapřemýšlet,tohle se nepovedlo 😀

vodvarkova
autor
1. říj 2013

@llluckaaa tak snad nebudu tvůj případ... břicho mě tedy bolí ale už delší dobu a ne v kuse, jsem taky po operačním zákroku v těhu, tak mám prý nárok na bolesti břicha.... jsem z toho výtoku byla poprvé hodně vylekaná, pač je toho opravdu velké množství, ale je to čiré vodnaté bez zápachu a pak celý den nic a zase po té globuli, tak snad to nic nebude...

vodvarkova
autor
1. říj 2013

@paulittav díky za uklidnění, snad bude vše v pořádku...

mitote
1. říj 2013

@evitaa no tak to pozor, ja jsem to uzivala v te dobe me zacala tect i plodovka.... takze bych maminku neodsuzovaa za to, ze ji to napadlo
@vodvarkova jestli mas byt sebemensi podezreni, ze by Ti mohla tect voda, jdi k dr nebo do nemocnice

vodvarkova
autor
1. říj 2013

@saminomimino nejde o pomalé vytékaní do intimnky.... jde o to že si člověk vezme noční vložku, zavede si globuli a po 3h jde na WC a ve chvíli kdy vstanete tak z vás vyteče takové kvantum že vložka je durch.... myslím, že každý komu se to stalo se nad tím pozastavil.... to je jako když si uděláte vyplach.... ne jen malé špinění do intimky...

mitote
1. říj 2013

@speedygon plodovka nemusi byt jen naruzovela, muze bt zlut, pruhledna, ruzova, svetle zelena a pokud je zkazena tka i hneda nebo silne zelena....

vodvarkova
autor
1. říj 2013

@mitote mužu se zeptat a tekla vám ta voda i přes den?

mitote
1. říj 2013

@saminomimino nevim co je na tom vtipneho, v tomhle se musim zastat uzivatelky co se zeptala, ja ho uzivala taky a v te dobe me i praskal voda a odtekala... tady se me tenrkat taky vetsina vysmala, ze to jsou leky a ne plodovka.... byla jsem 24tt a vis co? Tekla me voda a za dva tydny jsem porodila. Myslim si, ze kdyz ma zena kdykoliv sebemensi podezreni, tak se ji nemusi hned kazdy vysmivat.

mitote
1. říj 2013

@vodvarkova pres den i v noci, ale nebylo to jako porad, proste sem tam vytekla jak se nahromadila... pokud si nejsi jista, jet se nechat skontrolovat... me i v ambulanci doktor rekl, ze pochybuje, ze by me praskla voda... no a kdyz zjistili ze jo, tak to byl ficak a uz jsem lezela na JIP.... neni to prdel... radeji jet do nemocnici desetkrat zbytecne, nez pozde

vodvarkova
autor
1. říj 2013

@mitote no já právě beru globulky už od pátku... a vždy jen v noci 3h po té globulce odteče to větší množství jinak přes den dobrý... tak já nevím... bojím se

mitote
1. říj 2013

@vodvarkova asi to nejspis bude po te globuli, ale pokud mas sebemensi podezreni, jet se nechat skontrolovat, nic za to nedas a budes v klidu, ze je vse ok 😉

vodvarkova
autor
1. říj 2013

@mitote no jdu na kontrolu ve čtvrtek, tak tam zasejc nechci porad otravovat...

mitote
1. říj 2013

@vodvarkova muzes si ted zajet do nemocnice.... nic na tom neni... me kdyby tenkrat nedonutila kamaradka, tak bych nejela a kdo vi jak by to dopadlo... nebo jeslti jsi z Prahy tak v Podoli se da koupit roztok ktery das na vlozku a on ukaze jeslti je to plodovka nebo ne

llluckaaa
1. říj 2013

@saminomimino Mně to taky vtipné nepřijde. Jak už jsem tu psala, zavedla jsem globuli, ráno vytekla voda a já nevěděla, jestli je to z globule nebo ne. Jela jsem raději do porodnice a pak začal porod.

vodvarkova
autor
1. říj 2013

@mitote jenže já tu vložku z noci vyhodila a jinou nemám.... a oni to as nepoznají je tak z prohlídky nebo jo?

llluckaaa
1. říj 2013

@vodvarkova Snad ne 😉 Ale jestli chceš mít jistotu, čapni vložku a nech ji v porodnici otestovat.

Teď čtu, žes ji vyhodila. Škoda.

mitote
1. říj 2013

@vodvarkova poznaji, udelaji Ti UTZ a tam vidi mnozstvi vody

mitote
1. říj 2013

nebo Ti udelaji ster z pochvy a tam to kaky poznaji...
ja v ten de tekla rano, pak dopo nic, jeli jsme tam a akorat jsem vytekla jak jsem sla z kabinky, tka to chytli na vlozku a bylo jasno

saminomimino
1. říj 2013

@llluckaaa no jo ale dotyčná s dotazem je 26tt mně to příjde jako blbina,sama právě tohle zavádím a soudě podle velikosti globule je jasné že toho poteče fůra

llluckaaa
1. říj 2013

@saminomimino To že je ve 26tt znamená, že je jenom míň pravděpodobné, že ji odtéká plodová voda, ne že je to blbina 😉 Po mé zkušenosti se vůbec nedivím, že někoho napadne, že to voda je, obzvlášť, když s globulemi nemá zkušenosti. Nechápu, proč se jí tu některé vysmívají 😅 Podle mě je lepší se zeptat nebo ještě lépe nechat to vyšetřit, pokud se jí zdá, že je něco v nepořádku. Aspoň bude mít klid a nebude mít pocit, že něco zanedbala 🙂

vodvarkova
autor
1. říj 2013

@mitote @llluckaaa holky díky za podporu, jsem se vystresla tak že jsem jela, nemám to daleko jsem z města.... Na pohotovosti všichni v pohodě, stěr z pochvy na plodovku negativní... všechno vyšetření vyšlo v pořádku.... taky mě k tomu už 14 dní trápí bolesti břicha.... doktor byl moc příjmený dokonce mi nabídl zda tam nechci zůstat na pozorování, že mé obavy chápe.... odmítla jsem s tím, že když je vše v pořádku budu se hlídat doma... na globule kašlu a uvidíme.... Ono je pro někoho těhu lehké a mé problémy směšné, ale já už takhle skončila v 17.týdnu na laparoskopii kvůli obrovské cystě kterou jsem před těhu neměla, tak jsem z toho všechno už docela unavená a ze všeho mám větší strach, jde přeci o ty naše děti, ne o nás.... díky za podporu....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru