Vodnatý výtok ve 24tt, trpíte na to někdo?

ajurka
12. lis 2013

Ahoj chtěla bych se zeptat, zda na to některá z vás trpí... nemám to celý den, ale prostě se bez vložky neobejdu. Prostě z ničeho nic cítím jak kdybych se malinko počůrala. Je To normální?? Nemůže to být předčasný únik pl. vody??? 😨 Byla jsem na velkým ultrazvuku doktor mi řekl, že je vše ok. Za dva dny jdu ke své gyn. Tak jí svůj problém řeknu, ale leží mi to pořád v hlavě.

ajurka
autor
12. lis 2013

Prosím je tu někdo???

sylvik0000
12. lis 2013

@ajurka zrovna včera jsem kvůli tomu volala své doktorce 😀 ... Pokud tě výtok nesvědí, nepálí a nějak výrazně nezapáchá, tak je to prý v pořádku, že to k těhotenství patří 🙂 také jsem plašila 😅

rozzaarka
12. lis 2013

@ajurka bud v klidu, mam to taky. pry je to tehotensky vytok. ja to mam kazde rano. jedno vyteceni a je to🙂

kacculle
12. lis 2013

Já ho mám taky snad od 2.trimestru, je to v pořádku. Plodovka by asi tekla ve větším množství a intenzivnějc🙂

ajurka
autor
12. lis 2013

@sylvik0000
@rozzaarka
@kacculle Tak vám děkuji... za dva dny jdu na kontrolu tak se uvidí... Jinak mimi pořád kope, takže by mělo být vše ok

bibi_du
14. lis 2013

Taky to mám a taky mě to vždy vyděsí...

martina_z
14. lis 2013

@ajurka Pri jakekoliv pochybnosti si nechte nabrat stery a udelat kultivaci z moci. Nemela jsem ve 22tt zadne obtize krome vodnateho vytoku, jen mi poradne tvrdlo bricho, az dr. napadlo udelat mi stery a zjistilo se, ze mam infekci. Takze mi ji prelecil, ale bohuzel se ta potvora zase vratila a ja pak zrejme i kvuli tomu ve 33tt porodila. A opet zadne obtize, jen mi tvrdlo bricho a nic nenasvedcovalo tomu, ze bych mohla tak brzo porodit.

ajurka
autor
15. lis 2013

@sylvik0000
@rozzaarka
@kacculle
@bibi_du
@martina_z Tak holky včera sem byla na KO a vyfasovala sem čípky na zavádění

monkriz
29. lis 2013

@ajurka Všude na netu píšou jak je to normální. Taky jsem to řekla na kontrole a dostala jsem globule na zavádění. Moc to nepomohlo, tak jsem dostala po týdnu zase jiné. Teď uvidíme. Koupila jsem si probiotika, tak snad to taky pomůže. Zvláštní je, že se to projevuje pořád stejně a jednou je to bakteriální infekce a podruhé kvasinková.

ajurka
autor
29. lis 2013

@monkriz já mám to samé.. také jsem dostala globule... 5. 12. jdu na kontrolu tak uvidím jestli už je to ok...

lucininek
6. črc 2015

Ahoj nastávající maminy, čtu vasi diskusi protoze mam takový asi podobny problém i ja zacla jsem 24.tt, uz asi 3 týdny mam vedle posevniho vchodu bulku na kterou můj gynekolog reagoval ze je to kyla, dnes mam ale takový tlak do pochvy a takový výtok který vypada jako bych se pripocurala, je to vodnate v malem množství ale dnes uz jsem to mela tak 4x, nemůže to byt plodova voda??? Ve ctvrtek jsem byla na gynde a vše bylo ok, tak ja teď nevim... 😢

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru