Výhřez/prolaps močového měchýře, upraví se to po porodu?

kacenka1985
13. zář 2013

maminky, byla bych rada za vaše zkusennosti s timto problemem. vcera mi bylo receno (jen tak mimochodem) ze se mi pochvou ven častečne vytlacuje mocovy mechyr (takze už chapu pocit tlaku a nedovycurani) jak je povolene panevni dno. Rada bych vedela zda se vam to po porodu upravilo? co jste pro to delaly, jak dlouho to trvalo apod. JInak vahove jsem moc nenabrala, tim se to nezhorsuje, chodila jsem hodne,ale to se ted snazim omezit, nosim podpurny tehotensky pas co zveda brisko- ale i tak ho mam hodne nizko. Koukala jsem jako blazen, vubec jsem netusila, ze to muže byt. pro ty co nevi- najdete si to na googlu- nechce se mi to vysvetlovat, uz tak je to trapna otazka-situace :€z€:

micmal
26. kvě 2015

ahoj! koukám, že nikdo nereagoval...mám podobný nález po prvním porodu...jak se ti to upravilo? a byl to první porod nebo druhý? díky!

karolinkacernaa
21. lis 2021

@micmal ahoj, mám stejný dotaz jako ty? Upravilo se to?

micmal
22. lis 2021

@karolinkacernaa ahoj,samo a úplně ne,chodila jsem na rehabilitace na pánevní dno a poctivě cvičila a k tomu jsem pak používala různé rehabilitační posilovací kuličky ale Venušiny a teď musím říct,je to ne úplně ideal,ale nijak mě neobtezuje a chtít po tom,jak jsem dopadla,aby to bylo jako před těhotenstvím,tak to bych asi chtěla moc.

karolinkacernaa
27. pro 2021

@micmal Děkuji za odpověď🙂 a máš nebo si měla nějaké nepříjemné pocity dole?

micmal
28. pro 2021

@karolinkacernaa měla jsem pocit,že mi vypadne celé pánevní dno..bylo to silene teď už to nemam

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru