Vylézalo vám jakoby něco a tlačilo u vchodu do pochvy?

hanicka007
7. pro 2013

Mám k vám prosbu. Jsem v 17tt a asi před týdnem jsem si při mytí nahmatala u vchodu do pochvy něco, co tam dřív nebylo a nepatrně to tlačí. Myslíte si, že je možné, že jak se mi zvětšuje děloha, že mi stlačila něco dolů? Necvičím cviky na posílení pánevního dna, že by to bylo kvůli tomu? Jsem z toho docela nesvá. Nemáte někdo stejný problém. Děkuji

karotky
7. pro 2013

Být Tebou,poradila bych se s gynekologem.Já tyto potíže začala mít až po 1.porodu a jednalo se o výhřez dělohy.Bylo mi řečeno,že je to způsobeno těhotenstvím v pozdějším věku a porodem většího dítěte,než je průměr.Po nec. 3.letech jsem otěhotněla znovu,ale žádný vliv na rozikovost těhotenství a komplikace u porodu to nemělo 🙂

jarkalada
7. pro 2013

zajdi si k dr. Můžeš mít mj.tříselnou kýlu. I když s tím v těhu nic nedělaj, radši ať o tom někdo ví

lenicka07
7. pro 2013

Těžko říct, ale napadá mě, že by to mohla být např. křečová žíla, to by mohlo být pravděpodobné, pokud na křečové žíly (nebo tzv. metličky) jinak trpíš (např. na nohách) nebo se ti to začalo objevovat v těhu, popř. se to vyskytuje v rodině. Rozhodně zajdi za gynekologem.

lenus202
8. pro 2013

Když jsem byla asi v 10tt tak jsem taky pozorovala, že se mi tam objevilo něco, co tam dříve nebylo, ale bylo to jen tím, jak se všechno mění a postupně roztahuje, prokrvuje...všechno bylo v pořádku a nikdy mi to při ničem nepřekáželo 🙂

yellowbanna
9. pro 2013

jhjfjhhgjhgjfuhhc rlrkgdkrlgjd 😀 gjhdhdhdhf ghdmdhdb fgd fcv gfhdz
klhdh dòhllsòlòslòl

majdil
2. črc 2016

Mam asi stejny problem ale sem jeste panna a je mi 12 takze na internetu hledam co to je

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru