• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vymizení těhotenských příznaků. Není něco špatně?

28. září 2016 
@terezkaaam může a nemusí to znamenat vůbec nic. měla jsem toto u prvního těhotenství a běhá mi tu skoro tříletá slečna. u druhého stejné a dopadlo to zamlklým potratem. teď jsem v 7tt a v 6tt mě opět přestala bolet prsa, ale druhý den zase začala. jestli jsi moc nervozní, zkus zavolat dr, jestli tě nevezme dřív. dokud ale nebude srdíčko, stejně nepozná, jestli v ten daný moment těhu prosperuje.
25. únor 2013 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aktaka
Diky, no Dr. je takovy zvlastni, volat tam moc nechci, uvidime jak to bude vecer, ze zacatku mi vzdy ty bolesti dosly na vecer.
25. únor 2013 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezkaaam uvidíš, mně večer taky bolí víc, ráno skoro vůbec. stejně ti asi nezbude než vydržet. ale takové kolísání je úplně normální
25. únor 2013 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aktaka
Snad ano a doufam, ze plasim zbytecne. V zivote by me nenapadlo, jake to jsou nervy :zipper_mouth:
25. únor 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezkaaam jo jo, to zná asi každá. a buď v klidu, už v klidu nikdy nebudeš :slight_smile:
25. únor 2013 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mám taky strach od začátku těhu jsem měla opravdu velké nevolnosti denně, citlivá prsa až mi málem tekly slzy a ze dne na den - teda s píš z noci na den, kdy jsem měla hrozné, příšerné nadýmání, vše přešlo...teď se cítím tak nejistě, prosšla jsem před půl rokem potratem a to také tak nějak stejně probíhalo.. příunaky a pak bác a stalo se to nejhorší.. nechce se mi běhat po špitálu, když nekrvácím, nic mě nebolí, jen mě trápí to nadýmání, jsem teprve v 8.tt. ach jo, co mám dělat...
7. črc 2013 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezkaaam jak to dopadlo? včechno v pořádku? raky jsem sem připdala příspěvek, ze den na den vymizení příznaků, jsem z toho na nerva :frowning2:((
7. črc 2013 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adela27 kdyby bylo nekco v nepořádku tak bys krvácela a mela bolesti me to třeba na 3ny zmizelo a pak mi bylo šileně zle,ted se mi dokonce zmenšuje břicho
7. črc 2013 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petula5
Ahojky neco podobneho jsem take resila.po spocitani pl. Dnu nam s mudr.vyslo ze jsem otehotnela na konci ms. Ted jsme 10+5 .vse ok;)akorat ja porad zvracim a to od zacatku az do ted,uz se tesim az mi to snad prejde :wink:
5. pro 2014 ve 12:45  •  čeká miminko, termín má v červnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedul procitam diskuzi uz je to par let dozadu tedy.ale muzu se zeptat zda vse melo nakonec dobry konec? zazivam neco podobneho
18. zář 2016 v 11:10  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (24. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucii92 taky to nyni zazivam jsem z toho na nervy :cry:
28. zář 2016 ve 04:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek