Vymizení těhotenských příznaků. Není něco špatně?

markyfrana
24. srp 2007

Ahoj holky,
chtěla bych se zeptat, v sobotu měla přijít MS a v pondělí 20.8.jsem zjistila //. od pátka mi bylo pořád zle, pak mi dost natekly prsa, měla jsem tlaky v podbřišku...prostě klasika a najednou od včerejška jako když utne, skoro všechny příznaky zmizely.ani prsa mě nebolí, sice jsou pořád větší, ale nebolí. v úterý jsem nemohla sejít schody, jak mě bolely a najednou nic. Prostě se najednou necítím těhu.Dneska jsem si dělala znovu test a //, ale obávám se, že je něco špatně. ☹

aktaka
25. únor 2013

@terezkaaam může a nemusí to znamenat vůbec nic. měla jsem toto u prvního těhotenství a běhá mi tu skoro tříletá slečna. u druhého stejné a dopadlo to zamlklým potratem. teď jsem v 7tt a v 6tt mě opět přestala bolet prsa, ale druhý den zase začala. jestli jsi moc nervozní, zkus zavolat dr, jestli tě nevezme dřív. dokud ale nebude srdíčko, stejně nepozná, jestli v ten daný moment těhu prosperuje.

terezkaaam
25. únor 2013

@aktaka
Diky, no Dr. je takovy zvlastni, volat tam moc nechci, uvidime jak to bude vecer, ze zacatku mi vzdy ty bolesti dosly na vecer.

aktaka
25. únor 2013

@terezkaaam uvidíš, mně večer taky bolí víc, ráno skoro vůbec. stejně ti asi nezbude než vydržet. ale takové kolísání je úplně normální

terezkaaam
25. únor 2013

@aktaka
Snad ano a doufam, ze plasim zbytecne. V zivote by me nenapadlo, jake to jsou nervy 🤐

aktaka
25. únor 2013

@terezkaaam jo jo, to zná asi každá. a buď v klidu, už v klidu nikdy nebudeš 🙂

adela27
7. črc 2013

Holky, mám taky strach od začátku těhu jsem měla opravdu velké nevolnosti denně, citlivá prsa až mi málem tekly slzy a ze dne na den - teda s píš z noci na den, kdy jsem měla hrozné, příšerné nadýmání, vše přešlo...teď se cítím tak nejistě, prosšla jsem před půl rokem potratem a to také tak nějak stejně probíhalo.. příunaky a pak bác a stalo se to nejhorší.. nechce se mi běhat po špitálu, když nekrvácím, nic mě nebolí, jen mě trápí to nadýmání, jsem teprve v 8.tt. ach jo, co mám dělat...

adela27
7. črc 2013

@terezkaaam jak to dopadlo? včechno v pořádku? raky jsem sem připdala příspěvek, ze den na den vymizení příznaků, jsem z toho na nerva ☹((

ratatooy
7. črc 2013

@adela27 kdyby bylo nekco v nepořádku tak bys krvácela a mela bolesti me to třeba na 3ny zmizelo a pak mi bylo šileně zle,ted se mi dokonce zmenšuje břicho

kacula85
5. pro 2014

@petula5
Ahojky neco podobneho jsem take resila.po spocitani pl. Dnu nam s mudr.vyslo ze jsem otehotnela na konci ms. Ted jsme 10+5 .vse ok;)akorat ja porad zvracim a to od zacatku az do ted,uz se tesim az mi to snad prejde 😉

lucii92
18. zář 2016

@hedul procitam diskuzi uz je to par let dozadu tedy.ale muzu se zeptat zda vse melo nakonec dobry konec? zazivam neco podobneho

mariejosef
28. zář 2016

@lucii92 taky to nyni zazivam jsem z toho na nervy 😢

le_ky
10. kvě 2017

Dobrý den,také by mě zajímalo jak jste tenkrát dopadli ženy. Jsem po dvou zamlklych těhu aktuálně T5 D3, o tom že jsem těhu vím téměř od začátku ale všechny příznaky už tak 3 den nejsou... Doufala jsem a doufám,že do třetice to vyjde ale ten strach je veliký...

absintka19
10. kvě 2017

@le_ky kde jste vzali pocit ze kdyz nemam tehu priznaky nejsem tehotna?????
Je to nesmysl. Teh.priznaky vam nic nereknou o prubehu, kvalite tehotenstvi.
Moje nejka mel tak pohodove tehu bez zvraceni, otoku, bolesti....ja naopak si vse vyzrala. A obe mame zdrava miminka.
Chapu ze se bojite po zkusenostech, ale tudy cesta nevede.
Co udela stres na zac.tehu:
https://www.modrykonik.cz/stres-v-tehotenstvi/

vanea
10. kvě 2017

Přesně jak píše absintka19 , příznaky nemají nic společného s průběhem těhu - za prvé proto, že i kdyby bylo něco špatně, tak si tělo po této nešťastné události nějakou dobu drží hladinu HCG, která příznaky (jako např. nevolnosti) způsobuje, takže je fyzicky nemožné něco takto pocítit . Jediný příznak, který vám může indikovat, že je něco blbě, jsou velice silné křeče provázené špiněním/krvácením a podobně. Tak se hoďte do klidu ;) mně se už od začátku takto střídají období naprosto bez příznaků, kdy se vůbec necítím těhotně, mám splasklé bříško i prsa, s obdobím, kdy bliju jak šakal, na prsa si nemůžu ani sáhnout a nepostavím se na nohy;) A je to klidně ze dne na den. Tělo si v těhu dělá co chce, hormony vám lítají a procházíte obrovskýma změnama, takže se takto vůbec nesledujte ;) Samozřejmě občas může být něco blbě, ale obvykle to nesouvisí s příznaky =) ten stres je daleko horší..

le_ky
10. kvě 2017

Děkuji Vám za podporu ženy. Ze začátku mě bylo ze všeho na nic (citlivy čich),měla jsem citlivá prsa a teď pár dní nic.Prvni dvě těhu jsem to měla také tak a při tom prvním nebyl sebemenší náznak,že by mělo být něco špatně.Při druhém syndrom ztraceného dvojčete,provázený špiněním a druhému pak bez jakýchkoliv signálů přestalo být srdíčko.K lékaři zatím jít nechci,protože na srdíčko je brzy a tak ve mě hlodá ten červíček...

vanea
10. kvě 2017

@le_ky to hlodá v každé budoucí mamince =) ty to máš o to horší, že už máš špatnou zkušenost ...každopádně nervama mimču nepomůžeš a stejně tím nic nezměníš, tak se akorát zbytečně trápíš=) hezky odpočívej, čekej na návštěvu doktora a věř, že to bude ok =)🍀

apajda
1. zář 2017

Ahoj holky, můžu se zeptat, jestli sem ještě některá chodíte, nebo i nových, jak vám dopadlo zmizení příznaků - u mě to bylo ze dne na den, navíc jsem v těhu už třikrát krvácela, takže mám rizikové. V po na UTZ bylo vše OK. navíc mám od včera hrozně hnusnej pocit....

123eva123
8. lis 2019

Ahojte,jsem v 11tt a zmensuje se mi bricho i prsa.Patri to mezi vymizeni priznaku tehotenstvi?Na 1.screening jdu az za tyden a neco a porad premyslim,jestli je miminko v poradku.Diky..

petula.bir
8. lis 2019

@123eva123
Ahoj, už jsi docela daleko ale pokud máš pochybnosti jeď do nemocnice, že se ti něco nezdá a byla by jsi ráda, aby to někdo zkontroloval. Držím pěsti ať je vše v pořádku

123eva123
8. lis 2019

@petula.bir diky za odpoved.Nechci panikarit,jinak zadne obtize nemam.Spis to bude tim,ze tu ctu clanky o zamklem teh.atd...🤦‍♀️🙈

petula.bir
8. lis 2019

@123eva123
Tohle vůbec nečti 🙂
Ale už jsi skoro 12tt a můžou ti vymizet těhu příznaky a už ti bude dobře a budeš si užívat těhu 🙂
Já bych jela, pak dej vědět jak jsi dopadla ale věřím, ze bude vše v pořádku 🥰
Já to takto měla v cca 7tt bohužel se to potvrdilo 😢 vše přestalo a přestala jsem se cítit těhotně ale tobě to dopadne dobře 🥰

123eva123
8. lis 2019

@petula.bir diky moc,promyslim to 😊

michelle_01
8. lis 2019

@123eva123 Ahoj, taky jsem v 11tt a s tím břichem jsem to měla úplně stejně. Z ničeho nic hodně splasklo, na fotkách byl fest rozdíl a já měla taky strach, že se něco děje. Ještě teď ho mám ploché jako před těhotenstvím. Po kontrole bylo vše ok, nebyl důvod se stresovat. Mimčo by teď mělo mít okolo 3,4cm. Uvidíš, že vše bude v pohodě. Jsem ráda, že ještě zapnu kalhoty a nic na mě není vidět. Mám v plánu to utajit do vánoc 😀

123eva123
8. lis 2019

@michelle_01 diky 😊 asi zbytecne panikarim a stejne to neovlivnim.Preju pohodove tehotenstvi 🤰🥰

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru