Vymizení těhotenských příznaků. Není něco špatně?

markyfrana
24. srp 2007

Ahoj holky,
chtěla bych se zeptat, v sobotu měla přijít MS a v pondělí 20.8.jsem zjistila //. od pátka mi bylo pořád zle, pak mi dost natekly prsa, měla jsem tlaky v podbřišku...prostě klasika a najednou od včerejška jako když utne, skoro všechny příznaky zmizely.ani prsa mě nebolí, sice jsou pořád větší, ale nebolí. v úterý jsem nemohla sejít schody, jak mě bolely a najednou nic. Prostě se najednou necítím těhu.Dneska jsem si dělala znovu test a //, ale obávám se, že je něco špatně. ☹

lenkabu
24. srp 2007

markyfrana: to nemusí nic znamenat, mně takhle najednou vymizely příznaky v 9 tt a všechno je v pořádku 😉

marfuska01
24. srp 2007

Markyfru neboj, mě do 6tt nebylo nic, jen mi natekla prsa, ale to jsem si ani nevšimla a bylo mi zle až když mi to doktor potvrdil 🙂

Do profilu jsem si to ještě nedala, až budu mít těhu průkazku.. 🙂
Dnes jsem 6+1

krista
24. srp 2007

Markyfrana neboj, každému nemusí být nutně zle a cítit se špatně, mojí mamce když byla těhotná taky nic nebylo, kdyby nemeškala tak by to snad ani nevěděla 🙂

markyfrana
autor
24. srp 2007

díky holky, trochu jste mě uklidnily. asi fakt plaším 😀 ale jeden příznak mám a to, že zívám celý den na celý kolo. v práci jsem úplně mrtvá 😀 tak snad bude všechno v pořádku 😉

mobina
24. srp 2007

Marky těhotenství se neodvíjí od toho, jaké máš příznaky. Takže klíd a míň se sledovat 😉

vivian
24. srp 2007

Já jsem taky neměla ze začátku žádné příznaky, tělesně jsem to na sobě začala cítit až někdy kolem 10. - 11. týdne... Každé tělo reaguje jinak a většinou to neznamená vůbec nic zvláštního 😉

bramburka
25. srp 2007

Ahoj Marky, klidek, já je neměla vůbec, pak se vždycky objevili a pak zmizeli... jak popisuješ. Vždy jsem se bála od kontroly ke kontrole. Je to ale normální. Prsa mě nebolí do teď. Ty mě boleli asi 2 dny. Klid. Doku by se neobjevilo krvácení, nic nehrozí!

mysulka
26. srp 2007

Ahojky, kdybych neměla ultrazvuk, tak ani nevím, že jsem těhu 🙄 A dovedu si představit, jak moc to děsí, ze začátku mě alespoň bolel podbříšek, teď už skoro nic a když se ozve, tak je to náhodou při "pšíknutí", nebo když se ráno protáhnu. A jelikož mám jen o trochu méně ultrazvuků než je v těhu průkazce, tak šílím každou chvíli. A dokonce se i zmenšuje bříško ☹
A ještě se připrav na to, že každý, kdo to bude vědět, že čekáš mimi, tak ti skočí po bříšku a bude se hned ptát, zda už kope, to mě dostávalo "na prášky" asi nejvíc já totiž žádné pohyby necítím, a to jsem už v 5. měsíci. Ale mě to tak vyvádělo z míry, že jsem začala být pěkný nervák, ale jak jsem pak zjistila ( v knížkách bych to už měla cítit, ale mám smolíka) někdo poznal pohyby až v 6. či až v 8. měsíci, tak mě to trochu uklidnilo.
Jsem asi těhu na baterky a knížkám se nějak nepodobám 😀
Tak se vůbec neděs, bude to všechno v pohodě, uvidíš 😉

kominka
27. srp 2007

Ahoj holky taky bych malem nepoznala,že jsem těhu nebýt náhodněho těhu testu, protože se mi to opozdilo. Ze začátku mě bolelo aspoň v podbřišku a teď vůbec nic. Jen prsa mě bolí pořád. Každý prostě reaguje jinak, ale obavy jsou tam pořád.

pavlina05
28. srp 2007

markyfrana buď v klídku a nestresuj!!! Každé tělo reaguje jinak! Mě nebylo nic do 6 tt, pak mě šíleně začaly bolet prsa.
Bude to dobrý, hlavně nečti žádný stresující info , zákaz!!!! 😅

markyfrana
autor
29. srp 2007

holky děkuji 🙂) už nic nečtu!!! přísahám 🙂

petula5
29. srp 2007

Ahojky, poraďte mi. Ještě jsem se o tyhle věci moc nezajímala prášky už sice neberu, ale mimi plánujeme až po svatbě, ale v sobotu to miláčkovi ujelo, prostě na to zapomněl, bylo to dva dny po menstruaci vůbec nevím, jak se počítá ovu. Je to možný, že bych byla těhu. Byla bych straně ráda, kdyby to vyšlo, za jak dlouho by přišly příznaky?

pecule
29. srp 2007

mně bylo taky jak když to mám dostat a dokavad jsem to neměla potvrzení od doktora ,tak mi bylo fajn,ale jak mi to potvrdil,že jsem!tak jak když praštíš a začalo mně bejt ,no všeljak 🙂 .

pavlina05
29. srp 2007

petula5 těhu na 99,9 prc nejsi !!!! Menstruace - mrcha, menstr. cyklus trvá 28-33 dnů.Počítá se ode dne prvního krvácení. Ovu bývá obvykle 14-16 den cyklu (tedy od počátku MS). Takže pokud jsi byla 2. den po ms, takže asi 7 den od počátku..???? nebyla ovu, není možné být těhu ☹
Ovu zjistíš dle ovu testíků, měřením bazální teploty, hlenu,.... 😀 Vše poradí koník 😀

xsuzzi
8. bře 2012

Ahoj těhulky 🙂
Chci se zeptat, já jsem už 7 den po ovu věděla, že se zadařilo,měla jsem cca týden potom "divné" bříško, to sem nikdy neměla, 5.3 jsem byla na utz a mám 2mm gestační váček, takže těhotná snad jsem, pak,ale jako,když utne a cca týden neli víc mi nic není a to jsem na začátku 5tt, není mi vůbec nic, nejsem unavená, není mi špatně, prostě nic,fakt jako bych těhu vůbec nebyla,jen poslední 3 dny mi bolelo břicho jak při ms. Měla jste to některá, že od začátku vám,ale vůbec, ale fakt nic nebylo a těhotný jste byli? Já to mám teď v hlavě několik dní, bojim se,aby se nezastavil růst.

mnaulink
8. bře 2012

Ahojky, neboj. Maminky kterým nic není, mužou mít příznaky až dýl. Taky mi nic nebylo, hlavně u prvního těhu. Je fakt, že člověk když nic necítí a ví že se jedná o těhu je nervózní a bacha, stres ti teď neprospěje. Řešila jsem to tak, že jsem si pořídila Angesounds-odposlech srdíčka, myslím že od nějakého 7tt je to už slyšet. Vždy-hlavně na začátku, když jsem si nebyla jistá, jestli je vše v pořádku, poslechla jsem si srdíčko a vyklidnila se. Mužu to jen doporučit!

bureska
8. bře 2012

@xsuzzi ahoj, taky myslim ze je zbytecny aby ses bala. Urcite je vsechno v poradku. Ja nemam tehotensky priznaky od zacatku vubec zadny. Kdyby me prcek nekopal tak ani ted nevim, ze jsem tehotna

fori
8. bře 2012

@xsuzzi ahoj já jsem dneska 5+6 a taky nic nepocituji... malinko prsa.... zítra jdu na ult. moc se těším.... já si myslím, že na příznaky je ještě brzo

xsuzzi
8. bře 2012

děkuju, jste mě uklidnili trošku 🙂

no holky kolem mě stejně těhotný právě příznaky mají,jen já ne 🙂 je fakt,že u Péťuli mi taky nic nebylo, ale po zjištění tenkrát sem tam něco proběhlo, né moc,ale aspoň něco, teď nic, tak snad to je ok 🙂

salomee
8. bře 2012

@xsuzzi ...já už ty těhotenský příznaky beru trochu s rezervou🙂 Kolikrát tady holky popisujou, co všechno jim je a pak těhotné nejsou...nebo jsou, ale ty příznaky jsou už jak ze sedmého měsíce. Nezpochybňuju to, ale když si člověk vezme mechanismus vzniku některých těch příznaků, na úplném začátku nemusí být fakt skoro až vůbec nic.... ze začátku to může být hodně o psychice a nebo příznaky mohou znamenat něco jiného.. určitě se nestresuj tím, že Ti nic není, to přijde asi později... Nevím, kdy jsi objednaná na další ultrazvuk...ale určitě už bude srdíčkoa zas to bude o něco veselejší 🙂 .

usounek25
8. bře 2012

@xsuzzi ahojky, já u prvního těhotenství neměla taky žádné příznaky, nebýt časem se zvětšujícího bříška a pohybů, tak jsem ani nevěděla, že jsem těhotná. Buď ráda, že tě nic netrápí, ono něco určitě příjde časem - pálení žáhy, bolesti zad apod. a užívej se těhotenství - ikdyž vím z vlastní zkušenosti, že se člověk prostě pozoruje a stresuje. Ale nesrovnávej se s jinými těhulkami, každá jsme jiná a jinak na těhotenství reagujeme 😉

hedul
26. říj 2012

Ahoj holky,prosím potřebuji trošku ukiďnit. Jsem těhotná 8+6 a nemám žádné těhu příznaky na nevolnosti netrpím, pachy mi nevadí a prsa jsou sice zvětšená,ale nebolí jen při stisku trošku. Doma mám sice již jedno dítko,ale s tím mně prsa boleli pořád a mám za sebou dva potraty tak mám velký strach. Jednou zamlklé těhotenství 7+2 a jednou vývojová vada neslučitelná se životem porod ve 24tt..Psychycky jsem v prdeli a omlouvám se za ten výraz. Pořád mně děsí myšlenka co když to zase nedopadne. Vím že se nemám strasovat a nemám se tolik pozorovat,ale neumím si poručit.Hodně své těhotenství srovnavám a už mi z tohoasi hrabe. Je tu někdo kdo má zasebou dvě těhotenství a každébylo jiné a ještě vymizeli příznaky? Napiště prosím

vendullka
26. říj 2012

Ahoj, já mám za sebou dvě těhotenství a to druhé bylo téměř do prvních pohybů bezpříznakové (kromě nevolností v autě).
Snaž se být v klidu a nepozorovat se🙂

garfie
26. říj 2012

@hedul nedá se říct, že by příznaky "vymizely", spíš nebyly. U prvního těhotenství jsem prakticky až do porodu nevěděla že jsem těhotná-nebýt pochopitelně rostoucího břicha. Jo a přestala jsem jíst maso-ale ne že by se mi z něj dělalo špatně, prostě jsem přestala mít chuť. Jinak nic.
Ani u druhého to nebylo nijak výrazné, žádná nalitá prsa a tak, jak měly kamarádky.
Pokud máš obavy, objednej se k dr., pokud máš pocit, že budeš za hysterku, řekni přesně to co jsi tady napsala-že kvůli těm nepříjemným zkušenostem jsi trochu nervozní. Prohlédne tě a budeš klidnější.

hedul
26. říj 2012

Děkuji,doktor to ví taky mně kuli mé zkušenosti nechal hned doma na rizikovém. Poslední kontrola7+3 a vše v pořádku na další jdu 5,11. Já vím,že se to ovlivnit nedá nechci u doktora bejt za magora a tak vydržím,ale bojím se.Myslím si že i pro doktora jsem zvláštní případ hlavně kuli té VVV. Všechny testy jsem mněla suprový UTZ ve 12tt taky a ve 21tt VVV potvrzená až z plodové vody. Dokonce ani ten test za těch 1500 mi nic neodhalil. Doktor se snaží být vstřícnej,ale mám z něho pocit,že má z toho mého těhu také strach.Do ordinace mně obědná tak abych tam byla sama a niko v čekárně aby na mně mněl dost času důkladně mně prohlíží a to na klidu taky nepřidá. Děkuji a všem těhulkám přeji aby nám to dobře dopadlo. 🙂

garfie
26. říj 2012

@hedul Hele, neplaš a buď ráda, je vidět že je pečlivý....já chodila na kontroly každých 14 dní-a to jsem měla předešlé těhotenství naprosto bezproblémové. Jen proto, že si mě zařadil do kategorie "stará matka" 😀 Podotýkám, že do čtyřicítky pořád ještě nějaké roky zbývají....

monikabie
26. říj 2012

Já jsem kromě zvětšujícího břicha neměla žádné příznaky takže bud v klidu🙂

hedul
5. lis 2012

Ahojky děkuji všem za podporu dnes jsem byla u lékařea vše je ok jsem 10+5 myslela jsem si že jsem 10+2. Začali mně trošku pobolívat prsa,ale jinak bez příznaků Vzal mi krev na placený test tak teď jen čekat a doufat že bude všechno dobré. Další kontrola 22,11 a hurá druhý trimestr teda doufám 🙂 Opatrujte se

sucharsz
5. led 2013

ahojky taky jsem se chtěla zeptat jsem v 10 týdnu těhotenství kromě toho že my nepřišla MS jsem nic nepoznala.Po gynekologické prohlídce se my potvrdilo těhu, na začátku mě bolel podbříšek jako kdybych mela dostat menstruaci a tedkom kromě toho že ráno když se probudim musím se hned nasnídat jinak je my strašně zle a dokonce sem i zvracela a taky jsem pořád unavená a ospala hodně piju a chodím čurat jinak žádne příznaky nemám nějaké zvracení nebo jiné. Tak bych ráda věděla jestli s tím má někdo podobné zkušenosti a potvrdil že je vše v pořádku děkuji za odpověd.

terezkaaam
25. únor 2013

Holky, tady pisete, ze nemate priznaky, ale co kdyz jsem je mela a proste zmizely?
Vcera me prestaly bolet prsa, jako kdyz utne. Jsem z toho na nervy. Muzu byt tak 4-5 tt, pro prukazku jdu az 12.3., na UTZ tatim byl jen cerny flicek.
Mam strach, ze je neco spatne. 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru