• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vyrážka ke konci těhotenství. Co mi pomůže?

6. března 2009 
Ahojky, měl prosím někdo tenhle problém? Ve 25tt s dvojčaty se mi udělala kopřivka nejdřív pod pupkem a ted už to mám, po týdnu, i na rukách a nohou. Už mi z toho hrabe, skoro se nevyspím. Jaterní testy mám v poho a kožní řekl jen vydržet do porodu, ale to je ještě 14dní :confounded: . Neví někdo co by mohlo pomoct? Díky moc za rady K.
5. bře 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, měla jsem taky, na vnitřní straně stehen, po porodu fakt klid. Ale nijak zvlášť moc to nesvědilo...co Fenistil?
5. bře 2009 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě pomohla při svědění klasická indulona
6. bře 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ja neco podobneho zazivam ted strasne me svedi bricho a nohy ale vyrazku nemam,zatim.jsem teprv ve 21tt to jako mam vydrzet az do porodu :unamused: ??
6. bře 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se taky průběžně po těle během těhu dělají různé vyrážky a poslední dobou mě svědí pupek a prsa, myslím, že je to i tím, jak se rozpíná pokožka...jsem teď dost citlivá na oholení, hned se osypu a co mi teď pomáhá je mastička na zadek pro mimi :grinning: Je to SOS Nivea krém. Jinak mě pomáhá to prostě něčím natřít..mám pocit, že Fenistil se nemá dávat na větší plochy, ale s tím si nejsem jistá na stopro...
6. bře 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek