Vyrážka ke konci těhotenství. Co mi pomůže?

kaca17
5. bře 2009

Ahojky, měl prosím někdo tenhle problém? Ve 25tt s dvojčaty se mi udělala kopřivka nejdřív pod pupkem a ted už to mám, po týdnu, i na rukách a nohou. Už mi z toho hrabe, skoro se nevyspím. Jaterní testy mám v poho a kožní řekl jen vydržet do porodu, ale to je ještě 14dní 😖 . Neví někdo co by mohlo pomoct? Díky moc za rady K.

larakroft
5. bře 2009

Ahoj, měla jsem taky, na vnitřní straně stehen, po porodu fakt klid. Ale nijak zvlášť moc to nesvědilo...co Fenistil?

janakla
6. bře 2009

mě pomohla při svědění klasická indulona

jeudi
6. bře 2009

ahojky ja neco podobneho zazivam ted strasne me svedi bricho a nohy ale vyrazku nemam,zatim.jsem teprv ve 21tt to jako mam vydrzet az do porodu 😒 ??

peta.cz
6. bře 2009

Mě se taky průběžně po těle během těhu dělají různé vyrážky a poslední dobou mě svědí pupek a prsa, myslím, že je to i tím, jak se rozpíná pokožka...jsem teď dost citlivá na oholení, hned se osypu a co mi teď pomáhá je mastička na zadek pro mimi 😀 Je to SOS Nivea krém. Jinak mě pomáhá to prostě něčím natřít..mám pocit, že Fenistil se nemá dávat na větší plochy, ale s tím si nejsem jistá na stopro...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru