Vyrážka po používání prsních vložek, máte zkušenosti?

crazim
26. bře 2014

Zdravím,
po pár dnech, co mi začlo z prsou vytékat kolostrum jsem si koupila prsní vložky do podprsenky z Tesca..kolem obou bradavek se mi udělala vyrážka červené flíčky, které svědí. Zkoušela jsem to mazat červenou indulonou, máte s tím ěkdo zkušennosti?

gosa22
26. bře 2014

ty z Tesca bych nepoužívala...osvědčily se mi Johnsons, jsou sice dražší, ale fakt super...levnější varianta celkem jde z Rossmanna, z té jejich řady Babydream 😉 drží a nic mi nedělaly...podobné z řady DM Babylove se muchlají
pokud se vyskytla vyrážka, tak měnit hodně často, aby se prso nepařilo...ale pokud kolostrum nevytéká nějak strašlivě a odchytne do podprsenka, tak bych ty vložky raději nepoužívala... 😉

petrajurinova
26. bře 2014

@crazim chce to vyzkoušet více druhů - můžou být z materiálu, nebo s obsahem nějaké látky, která ti vyvolává reakci. Mi teda ty z Tesca vyhovovaly perfektně a osypala jsem se po čemkoliv z řady Babydreem z Rosmanna, kterou tady výše chválí @gosa22 . Pak je ještě alternativa, místo buničinových vložek používat rozstříhanou bavlněnou plenku (a to se dá i přeprat, takže je to opakovaně použitelné).

lenkalenulka
26. bře 2014

Z tesca nekupuj segra si je jenou koupila a byli tam moli😀 kvalita nic moc... ja pouzivala z rossmannu a spokojenost..

chrysantena
26. bře 2014

nejlepší by bylo žádně vložky nepoužívat a nechat přístup vzduchu,aby se vše zahojilo,pod vložkou může dojít k množení bakterií a infekci,ještě mě napadá případně použít chrániče bradavek od Medely - brání doteku oblečení a je tam přístup vzduchu

veruska007
26. bře 2014

Také jsem to tak měla. Pomohla změna vložek. Nedělaly mi dobře ani vložky z Tesca, ani jiné levné, ani Babylove. A rozhodně ne bavlněné, to byla hrůza.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru