• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vyrážka ve 14. týdnu těhotenství, máte zkušenost?

16. ledna 2011 
autor
@delapa : A pomáhali si tomu nějakýma medikamentama. Třeba mast nebo něco takového?
14. led 2011 ve 13:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lien82 hele nějaká obyč mastička byla předepsána... ale nic extra to nebylo... Neboj je to určitě kopřivka nebo ta kožní chřipka, škoda že nevíš, po čem takhle reaguješ (v případě té kopřivky :slight_smile: ), abys to eliminovala. Hlavně se nestrachuj o miminko, to se tam má dobře. Je to opravdu "jiný stav", ve kterém se prostě objevují další "jiné stavy". :slight_smile:
14. led 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@delapa : V pondělí budu mít ještě výsledky krevního obrazu, to mám jít k obvoďákovi, tak na to jsem zvědavá, pokud mi tohle dopadne dobře, tak se snad trošku uklidním. Dneska mi má ještě kamarádka donést něco, co by mi snad mohlo pomoc, nějaká mast, tak si říkám, že za zkoušku nic nedám. :slight_smile:
14. led 2011 v 17:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lien82 jo jo to víš že jo, zkus co zabere.
14. led 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lien82 ještě mi to nezmizelo. Mám to hlavně kolem pusy a na nohou nad kotníky, ale na tom obličeji je to trochu lepší.
16. led 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já měla asi to samé v druhém těhu.. Z malé vyrášky nad kotníkem,která se rozrostla na 5.cm, a začla mokvat, jsem se osypala po celém těle.. Šla jsem za obvodní,ta mě doporučila ke kožní, tam na mě vyzkoušela veškeré pudry, masti, a nevím co,ale nic nezabíralo.. Byla jsem ve 2.trimestru,takže mi nemohla dát víc než jen ty pudry..svědilo to šíleně, nevěděla z čeho to je, veškeré krevní testy v pořádku.. A nakonec to zmizlo asi měsíc před porodem...Do dnes nevím co to bylo..
16. led 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snazilkabara
@mamusa1611 To jsou teda holky pěkné vyhlídky. Pořád se modlím, aby to zmizlo, ty noci, když to začne svědit jsou hrozné.
16. led 2011 v 10:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lien82 uvidíš po těch výsledcích.. :slight_smile: ale já myslím že to nebude nic hrozného.. Držím pěsti,ať ti to dobře dopadne.. :wink:
16. led 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek