• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysazení léků na štítnou žlázu. Neuškodila jsem plodu?

20. července 2012 
Chtěla bych se prosím zeptat, máte někdo sníženou funkci štítné žlázy? Já se s ní léčila, byla na kontrole a vše v pořádku, léky užívala, pak jsem je na nějaký čas vysadila (ačkoli jsem je jíst měla, ale měla jsem pocit, že mi nedělají dobře). Teď jsem těhotná -7+2 a hodnoty nízké, léky už zase beru, nemohla jsem uškodit plodu?
Ikdyž si říkám, že kdyby bylo něco v nepořádku, neotěhotnim na 1,pokus a plod určitě čerpal ze mě a lékama to doženu, díky za dopovědi
19. črc 2012 v 11:49  •  čeká miminko, termín má v březnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynas já mám sníženou funkci štítné žlázy a zjistili mi to až na konci třetího trimestru. Když jsem si pak na internetu přečetla, co vše by to mohlo způsobit, tak mi bylo celkem úzko. Ale dr. mně uklidnil, že ty hodnoty nejsou hrozné a že miminko si čerpalo vše ze mně. Takže jsem mu věřila a opravdu je vše v pořádku - máme krásnou zdravou holčičku. Léky jsem začala nyní užívat znova, po porodu mi je vysadili a čekalo se, co bude po šestinedělí. Bohužel se to neupravilo, tak musím brát. Ale myslím, že bys asi fakt ani neotěhotněla, uvidíš, že vše bude OK. Ja jedla v prvním trimestru vitamíny - byla tam zvýšená dávka jódu, jinak nic a taky je vše OK.
19. črc 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Díky moc, nejhorší by pro mě bylo uškodit vlastní hloupostí :slight_smile: taky mám vitamíny, jsem na začátku a léky už zase jím, tak snad bude vše v pořádku :slight_smile: asi nečíst nic špatnýho a nestresovat se, tak asi udělám pro miminko nejlíp :slight_smile: děkuji za odpověď, hned je mi líp :slight_smile:
19. črc 2012 ve 12:13  •  čeká miminko, termín má v březnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynas - taky myslím, že to bude v poho. Předpokládám, že ty hodnoty byly jen lehce snížené, žádný extrém. A v 8.týdnu nasazená léčba je celkem brzo, to si miminko ani nevšimlo, neboj :wink: .
19. črc 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Děkuji, určitě to bude v pořádku, musí :slight_smile:
19. črc 2012 v 16:29  •  čeká miminko, termín má v březnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynas Ahoj, téma je duplicitní a proto jej zamykám. Měj se fajn :slight_smile: J*
20. črc 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek