Výsledky z krve v 11. tt mají hraniční hodnoty

misakoprivova
13. led 2014

Ahoj, chci se zeptat, zda se Vám stalo něco podobného, teď mi volala moje doktorka, s tím že mi hodnoty z krve vyšli na hranici a posílá mě do centra genetiky na nějaké "speciální" ultrazvuk. Máte s tím někdo zkušenost?

andreadornova
13. led 2014

Ahoj mě vyšli taky šibeniční hodnoty a byla jsem v gennetu na UZ.měla jsem to i u prvního těhotenství a dcerka je v pořádku a to mimčo co čekáme prý taky.

pampeliska1
13. led 2014

@misakoprivova neměly by se brát samostatné výsledky krve, ale pouze konečný výsledek screeningu, který je vyhodnocen jako negativní/pozitivní (tedy společný výsledek z krve+hodnot utz). To ti vyšlo jak?

andreadornova
13. led 2014

Mě teda vyšly negativní výsledky i UZ byl v pohodě, ale stejně mě poslali na plodovku pro jistotu.jelikož jsem plodovku měla už dřív tak jsem byla celkem v klidu a výsledky taky dopadli dobře.neříkám že to budou chtít myslím si že to zaleží na gynekoložce nebo gynekologovi a nejvíc na nastávající mamině.

lucieandrlova
14. led 2014

Já jsem to měla stejně. V 11 tt krev - hraniční hodnoty, volala mi to genetička v pátek a já jsem brečela celý víkend... Zbytečně! Všechny UTZ a další odběry krve byly v pořádku a jak píše @pampeliska1 pak to vyhodnotili celkově a byl tak dobrý výsledek, že jsem ani nemusela na plodovou vodu... A máme zdravou holčičku!
Takže klid! A podrobnější UTZ ničemu neuškodí, aspoň budeš v klidu, že je vše OK...

misakoprivova
autor
14. led 2014

Prave me to dost vydesilo,a do patku je to pro me nekonecne. Tak uvidime co nam reknou,dekuju za odpovedi.🙂

sariss
15. led 2014

@misakoprivova ano mela jsem to stejne-hranicni hodnoty z odberu krve u biochem screeningu a miminko je v poradku. Ber to tak ze te ted ujisti ze je vse jak ma byt,drzim palce!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru