Vysoká pravděpodobnost z krve i UTZ, mám ještě naději?

diankaary
10. pro 2013

Minulý týden jsem se dozvěděla, že mé miminko má špatný tvar hlavičky a velikou šířku krku oproti té normální, jsem ve 13tt. Dnes jsem byla na genetice, kde mi genetička řekla, že mé výsledky z krve jsou také pozitivní a že má pravděpodobnost je 1:16. Jsem zoufalá, zničená, smutná z toho, když pomyslím na to, že bych musela své první těhotenství ukončit. Snažili jsme se o něj rok a moc jsme se těšili a vše si plánovali!:( Vím, že se matce může stát cokoliv horšího, ale ikdyž momentálně mluvíme o plodu, já v něm vidím malého človíčka, kterého už ted moc miluji. V pátek jedu do brna na odběr choriových klků, v pondělí budu vědět výsledek.
Genetička mi řekla, at spíše počítám s tou horší variantou, není tu někdo kdo zažil to stejné a dopadlo to dobře ? Chci mít aspoň ještě malinkou naději, abych zase nabrala sílu, budu Vám všem vděčná za všechny odpověďi.
A všem těhotným přeji jenom a jenom zdravíčko, kterého si ne vždy tolik vážíme!!!!!!!!!!!!!!

partyzanka91
10. pro 2013

ahoj úplně živě si umím představit jak ti je. Já tady magořím a to je vše v pořádku. Moc a strašlivě moc ti přeju aby se stal zázrak a další testy dopadly dobře. Zdravé miminko je DAR, kterého si musí každá maminka vážit!!! Nechápu proč je svět tak nespravedlivý a ty ženy které si miminko přejí a milovali by ho ho bu´d nemůžou mít a nebo je nemocné ☹ a naopak některé ženy porodí zdravé dítě a pak ho někde zahodí do popelnice nebo uškrtí. Takovou mámu bych taky uškrtila a nebo nechala někde zmrznout jako to mimi. Každopádně tobě opravdu mocinky a strašně mocinky přeju ať to ještě dopadne dobře, třeba se tu najde někdo kdo s tím má zkušenost a má nyní zdravé děťátko. Drž se a nezapomínej že naděje umírá jako poslední

hojda
10. pro 2013

Zkus nahlédnout do tématu NT hodnoty, tam se občas nějaký ten velký zázrak objeví (myslím, že jsem ta viděla i horší výsledky) a přeju, aby to byl i tvůj případ 😔

lenkalenulka
11. pro 2013

Drz se, uvidis po tom odberu co z toho vyjde, drzim ti pesti, porad je sance ze 15 deti ze 16cti s tvym vysledkem se narodi zdravych a 1 nemocne.. snad to bude dobre!!! Je to hruza protoze uz podle ultrazvuku se do nich zamilujeme vypadaji jako clovicci tak je to o to horsi nez kdyz bysme o nich nevedeli tolik... chapu jak to musi byt hrozne, presto nemysli na zle veci a uvidis pak po odberu, lepe vedet vse drive nez bys o miminko prisla jeste pozdeji☹ sance ale je a nadeje umira posledni!

sariss
12. pro 2013

Ahoj, 1:16 mas kombinovany vysledek-krev + NT + vek, nebo jen z krve? Ja mela z krve 1:4 riziko trisomie 18 a nepotvrdilo se to! (nt screening byl ale v poradku, zadny problem typu nestandardni sijove projasneni atd) Vim jak Ti je, kdo nezazil nepochopi, drz se a moc drzim palce.

eluska87
20. pro 2013

jak já ti rozumím...sice krev jsem měla v pořádku,ale screening mi vyšel pozitivní...doktor změřil jen šířku šíje a pak přes špatnou viditelnost už neviděl nic a nemohl nic změřit...zprávu od něj mám pozitivní a musím čekat do 15. ledna na odběr plodové vody..všichni mi říkají, že to bude dobré,ale já jsem vyděšená k smrti...my teda už jedno dítko máme,ale na to druhé se tak moc těšíme...a jestli bych musela to naše mrně v bříšku nechat- no zabít- pro mě je to už miminko ne plod...je to hrozné...musíme asi jen doufat a pevně věřit,ale my jako matky asi přemýšlíme jinak než ti ostatní kolem nás,,,protože my to prožíváme- ty veškeré změny v našem těle...děje se to přímo v nás...držím ti palce....moc moc moc..dej pak vědět jak jsi dopadla

saminomimino
20. pro 2013

tak jak to dopadlo??

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru