• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysoké hCG v triple testu, měly jste?

21. září 2013 
ahoj těhulky,či maminky....neměla jste některá v triple-testu vysoké hcg? já měla 2,87 a má to být do 2,0. čekám na výsledky z odběru plodové vody a moc moc se bojím :( nemáte některá zkušenost?
13. únor 2013 v 10:22  •  čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  • To se mi líbí
já bych se tím nestresovala... tripple testy sou jedny z nejzastaralejších testů a ve 40% procentech vychází falešně pozitivně.... švagrová měla riziko down. syndormu 1.250 , ale plodovku odmítla - přece neohrozí miminko a má zdravou holčičku, to samé nej. kamarádka měla 4,5 tusím nebo tak nějak a má zdravou holčičku.. tyhle testy by fakt už měli zakázat, zbytečně stresují maminky!
každopádně držím palce, ale myslím že bude vše v pořádku...
13. únor 2013 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@iwanka111 Já popravdě nechápu, proč tě hnali na odběr plodové vody a stresují tě. Kromě toho, co už napsala @eficenka, tak se ještě všude zdůrazňuje, že se tyto hodnoty od sebe nesmí oddělovat, že samostatně nemají žádnou vypovídací hodnotu....
Jinak u mého prvního dítěte jsem měla taky vyšší hodnotu hcg v triplech. Dítě bylo úplně v pořádku a na odběru PV jsem nebyla.
13. únor 2013 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@iwanka111 Taky jsem měla vysoké hcg,měla jsem3,27! Taky čekám na výsledky z plodové vody. Můj doktor i doktor na genetice mě ujišťovali,že bude vše v pořádku!
13. únor 2013 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@iwanka111
jestli si měla na UZ u miminka přítomnou nosní kůstku a dobré šíjové projasnění, plodovku bych odmítla, držím palce at se rozhodneš správně, ale z 99% procent tě straší zbytečně...
13. únor 2013 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
taky si myslím že tě straší zbytečně, měla jsem vysoké hcg, ultrazvuk dopadl dobře a plodovku jsem odmítla.
Triple testy bych zakázala, je to pro maminku zbytečný stres, pamatuju si když jsem přišla do Podolí na ten uz s papírem od mé dr koukali na mě jak na blbce, co tam vůbec dělám a proč jsem si ty triply nechávala dělat.
14. únor 2013 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky,tak výsledky jsou v pořádku!!! Včera se mi moc ulevilo :slight_smile: UTZ mi v Hradci udělat nechtěli,že se to z něj prý přesně nezjistí :( byly to hrozné nervy...
14. únor 2013 v 10:28  •  čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@iwanka111 skvělá zpráva!! přeji hodně štěstí po celé těhotenství :slight_smile:
14. únor 2013 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
moc moc děkuji!!! :slight_smile:
15. únor 2013 v 11:08  •  čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  • To se mi líbí
také mám vyšší HCG v krvi 2,40 včera na genetice v Hradci a chtěli mě hnát na plodovku,ale když mám vše ostatní úplně v cajku tak nejdu,navíc zakloněná děloha a riziko při odběru tedy ještě vyšší,takže se nebusu stresovat......
21. zář 2013 v 10:07  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek